Українські виробники стають все більш далекоглядними в плані збуту продукції – Смірнова - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Українські виробники стають все більш далекоглядними в плані збуту продукції – Смірнова

Українські фермери все більше уваги приділяють не тільки технологіям вирощування, але й подальшим перспективам збуту продукції, що все має досить позитивний вплив в тому числі на розвиток міжнародної торгівлі овочами та фруктами в країні. Про це в рамках свого виступу на презентації виставки «Macfrut» розказала Тетяна Смірнова, головний аналітик Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

 

«Наразі можна з впевненістю сказати, що українські виробники вже не тільки замислюються над тим, як виростити продукцію, але й все більше роблять акцент на стратегії продажів, докладають зусилля для пошуку потенційних покупців як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Відповідно, вони все більше відвідують міжнародних виставок, конференцій та місій, а це в свою чергу сприяє надбанню нових ділових контактів та розширенню географії експорту», – каже експерт.

 

Тетяна Смірнова відмітила, що тільки минулого року УПОА разом з ФАО та ЄБРР організовували бізнес-місію до країн Південно-Східної Азії, яка викликали не абияку зацікавленість серед українських аграріїв. Як результат, вже сьогодні яблука та лохину з України імпортують такі країни, як Сінгапур, Малайзія та Індонезія.

 

«Але ми впевнені, що експортний потенціал України значно більший. Ми можемо досить успішно постачати овочі, зокрема тепличні томати, а також фрукти, ягоди, горіхи та навіть солодощі до Арабських країн. Тож наразі ми вже розпочали активну підготовку до нашої чергової місії – «Sweet&Fruit Trade Ukraine», яка відбудеться в Дубаї 28 березня», – каже експерт.

 

Більш докладно про торгову місію можна дізнатися тут. Задля того, щоб подати заявку на участь необхідно заповнити реєстраційну форму.   

 

Fruit-ukraine.org