Наприкінці минулого тижня ціни на яблука в Україні зросли до 7-12 грн/кг - УПОА - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Наприкінці минулого тижня ціни на яблука в Україні зросли до 7-12 грн/кг – УПОА

До початку нового сезону на ринку яблук в Україні залишається трохи більше місяця, а більшість виробників, особливо середніх та дрібних, вже давно завершили реалізацію своєї продукції врожаю 2018 року.

Станом на кінець минулого тижня, аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) відмічали подальше скорочення обсягів пропозицій на ринку, особливо в сегменті яблук високої якості. Ті гравці, які продовжували вести продажі, могли запропонувати невеликі партії продукції, якість якої все частіше оцінювалась як нижче середньої.

З іншого боку, станом на останню декаду травня, на ринку фіксувалася досить незначна пропозиція перших партій вітчизняної ягоди, зокрема суниці садової, що знову ж таки підсилювало попит саме у сегменті яблук. Як результат, у кінці минулого тижня ціни на яблука в Україні зросли до 7-12 грн/кг, причому, за словами представників УПОА, зростання цін було зафіксовано у всіх межах діапазону, що підтверджувало підвищену зацікавленість покупців як у якісній продукції, так і в яблуках другого сорту.

Fruit-Ukraine.org