Український ринок перенасичений імпортною цибулею різної якості - УПОА - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Український ринок перенасичений імпортною цибулею різної якості – УПОА

Експерти ринку не вбачають жодних непередбачуваних факторів, які призводили б до подальшого падіння цін у сегменті цибулі, повідомляє Українська плодоовочева асоціація (УПОА). 

Так, практично місяць тому пропозиція цибулі на українському ринку не могла задовольнити навіть відносно стриманий попит. Компанії-імпортери почали поспіхом завозити недостаючи обсяги цибулі, не нехтуючи ані кількісними, ані якісними показниками продукції. А ті ціни, які утворилися на кінець квітня – початок травня 2019 року в Україні у той самий момент зробили вітчизняний ринок привабливим для багатьох країн, які пропонували як торішню цибулю, так і продукцію нового врожаю.

Що маємо на кінець травня? Спеціалісти УПОА констатують перенасичення ринку імпортною цибулею як менш якісною, врожаю 2018 року, так і продукцією високої якості нового врожаю. До речі, до торгівлі цибулею вже й активно почали приєднуватися вітчизняні виробники ранньої продукції.

Та якщо розглянути новий загальний діапазон цін на ринку України на кінець минулого тижня, то отримуємо позначки в 10-20 грн/кг, і перспектив поновлення позитивних цінових тенденцій у даному сегменті експерти на вбачають.

Fruit-Ukraine.org