На українському ринку тепличних томатів вже майже місяць зберігається тенденція зниження цін - УПОА Українська плодоовочева асоціація

На українському ринку тепличних томатів вже майже місяць зберігається тенденція зниження цін

На ринку тепличних овочів в Україні впродовж минулого тижня була зафіксована ціла низка змін ситуації, повідомляють аналітики УПОА.

Так, ще тиждень тому спеціалісти відмічали, що на ринку тепличних овочів встановилися чіткі негативні цінові тенденції, які призвели до того, що ціни на огірки та томати прирівнялися до минулорічних показників.

Але погодні умови знов внесли свої корективи у ціноутворення на ринку огірків в Україні ще з початку звітного періоду. Причому, несприятливі погодні умови стосувалися лише західних областей України, де ціни на огірки навіть зросли до показників 16-18 грн/кг. У той самий час, на півдні України за сприятливих погодних умов пропозиція огірків на ринку дещо збільшувалась, тож з плівкових теплиць продукція пропонувалася від 10 грн/кг.

На ринку томатів впродовж звітного періоду аналітики не фіксували подібних змін ситуації, а пропозиція продукції продовжувала поступово збільшуватись. У результаті, четвертий тиждень поспіль на ринку тепличних томатів зберіглася тенденція зниження цін, підтримку якій також надавали нові партії імпортного помідору з Туреччини та Польщі. Як наслідок, на кінець минулого тижня діапазон цін на томати в України знаходився у межах 20-27 грн/кг, в залежності від сорту, якості та обсягів партій.

Fruit-Ukraine.org