Чому Румунія є цікавим ринком для українських експортерів овочів та фруктів - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Чому Румунія є цікавим ринком для українських експортерів овочів та фруктів

Ринок Румунії є хорошою альтернативою Білорусі та Польщі для українських експортерів плодоовочевої продукції завдяки більш спрощеній системі логістики та високому рівню імпорту. Таку думку висловив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак підводячи підсумки першої торгової місії українських виробників плодоовочевої продукції до Румунії, що відбулася вчора у Бухаресті.

Зокрема, на своїй сторінці у соцмережі Facebook, повідомляє UkraineFood.org, фахівець зазначив, що значна частина виробництва українських яблук взагалі розміщена фактично на кордоні з Румунією. Зважаючи на це витрати на логістику при експорті до Румунії дешевші, ніж до Польші, а доставка з багатьох регіонів України до Румунії буде дешевше, ніж до Білорусі.

Крім того, зацікавленість українських експортерів ринком Румунії пояснюється високими відсотком проникнення мереж супермаркетів і  продажами через ці мережі овочів та фруктів.

Економіст  інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) також зазначив, що наразі Румунія є нетто-імпортером плодоовочевої продукції, зокрема, щорічно купуючи з-за кордону близько 100 тис. тонн яблука, 50-80 тис тонн цибулі, до 30 тис тонн капусти, 50-80 тис тонн томатів, таку ж кількість моркви, до 40 тис тонн солодкого перцю, 160 тис тонн картоплі, 25 тис тонн кавунів та 12 тис тонн сливи.

“А от експорту майже немає”, – зазначив Андрій Ярмак.

При цьому, наразі, на думку Андрія Ярмака, повноцінному виходу української плодоовочевої продукції на ринок Румунії заважає ціла низка нюансів.

Першим “мінусом” на шляху налагодження успішного експорту фахівець назвав той факт, що сьогодні Україну не знають на румунському ринку, тому поки що у українських експортерів немає позитивної репутації і довіри – “всі думають, що у нас можна все купити задарма”.

Крім того, в Румунії майже відсутній преміальний сегмент продуктів навіть якщо порівнювати з Україною. Наприклад, “преміальним” яблуком вважається продукція, до якої потрапляє відсортоване яблуко в Італії. “Але коштує воно в роздріб понад 2 євро! Саме тому – це альтернатива ринку Білорусі – сюди можна продати не найкраще яблуко, адже не у всіх 100% преміум в садах”,- пояснив Андрій Ярмак.

Також Андрій Ярмак зазначив, що наразі румунським імпортерам простіше працювати  з Польщею ніж з Україною, вважаючи те, що обидві країни є членами ЄС і тому, у випадку з польськими імпортерами, відсутні процедури розмитнення товару. “Але мережі готові братися за це за додаткову скидку від нас. Звичайно, це, в будь-якому разі, мінус”,- пояснив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Підводячи підсумки торгової місії до Бухаресту, Андрій Ярмак зазначив, що в цілому Україна є цікавою для румунських імпортерів, адже участь у заході взяло навіть більше покупців, ніж очікували його організатори.

“Дуже круто, що нам вдалося залучити до переговорів кілька місцевих мереж, в однієї з яких понад 1100 магазинів, а також практично всіх найбільших імпортерів! Навіть італійські імпортери, що працюють тут, зацікавилися поставками українських фруктів та овочів, як альтернативи Італії”,- зазначив Андрій Ярмак.

Він також повідомив, що за підсумками проведених переговорів під час торгової місії до Бухаресту, вже протягом двох наступних тижнів декілька українських виробників зроблять перші пробні поставки своєї продукції на ринок Румунії.

Нагадаймо, що торгова місія українських виробників плодоовочевої продукції до Бухаресту була організована Українською плодоовочевої асоціацією (УПОА) за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Під час торгової місії українських виробників до Румунії відбулися B2B переговори з імпортерами в числі яких представники провідних румунських мереж супермаркетів і байєри плодоовочевої продукції.

Дізнатися більше про нові експортні можливості ви зможете вже 3 грудня на конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив”. Попередня програма заходу, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявка на участь розміщені на офіційному сайті конференції.

Fruit-Ukraine.org