У США розробили інноваційне покриття для яблук, що суттєво збільшує термін їх зберігання - УПОА Українська плодоовочева асоціація

У США розробили інноваційне покриття для яблук, що суттєво збільшує термін їх зберігання

Для збереження товарного вигляду яблук і створення глянсової поверхні протягом багатьох років використовувалися віск або парафін. Деякі виробники експериментували і використовували в якості покриття жир, желатин, а також плівку з переваренного соєвого соусу. Але жоден з цих способів не приносив задовільного результату, а фрукти після обробки як і раніше вимагали миття перед вживанням.

Все змінилося в цьому році – американська компанія Stemilt розробила інноваційне їстівне покриття Apeel, яке дозволяє істотно збільшити термін зберігання яблук і зберігає фрукти свіжими, пише EastFruit з посиланням на AgriGator.

«Наша команда протягом двох років вивчала застосування покриття Apeel на органічних яблуках. У технології є величезні переваги, які дозволяють зберегти свіжість і смакові властивості фруктів Artisan Organics до кінцевого споживача », – розповіла старший менеджер з маркетингу Stemilt Брианна Шейлс.

Оброблені яблука зберігають соковитість, а їх термін зберігання збільшується. Зокрема, термін придатності продуктів, оброблених Apeel, в 2 рази вище ніж у необроблених. За рахунок цього, на думку представниці компанії, продаж фруктів і попит на органічні плоди збільшаться.

За словами фахівців компанії, матеріал створений виключно на рослинній основі. Це не тільки робить покриття їстівним, але і дозволяє більш екологічно утилізувати продукцію.

Fruit-Ukraine.org