Зберігання продукції - невід'ємна частина овочевого бізнесу, але не окремий його вид - думка - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Зберігання продукції – невід’ємна частина овочевого бізнесу, але не окремий його вид – думка

Якби твердження про те, що проблема зберігання овочів в Україні «стоїть гостро», було правдою, то у нас би не було трьох поспіль років вкрай низьких цін на овочі та картоплю (нижче собівартості вирощування), після чого безліч виробників вийшли з цього бізнесу повністю.

Таку думку висловив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак виданню Comments.ua, пише EastFruit.

На думку Андрія Ярмака, зростання цін на деякі види овочів і картоплю в минулому і позаминулому сезоні стало саме наслідком того, що багато виробників покинули цей бізнес.

“Також, якби в цьому твердженні була хоч частка правди, у нас би не було ситуації раз у три сезони, коли навесні цибуля, морква та інші товари, просто викидають на смітник, вже після зберігання, тому що вони нікому не потрібні навіть за копійки», – пояснює експерт.

За словами Андрія Ярмака, потужностей зі зберігання в Україні достатньо, але проблем із зберіганням дуже багато. І починаються вони з того, що овочі і картопля не зберігаються самі по собі. Побудувати найсучасніше сховище недостатньо, щоб зберегти продукцію, вважає фахівець: «Потрібно змінити технологію вирощування та адаптувати її для вирощування овочів і картоплі саме для зберігання. Крім того, потрібно навчитися прибирати їх вчасно, потрібно навчитися їх, врешті-решт, правильно зберігати і допрацьовувати.

Також проблема в тому, що у нас потужності зі зберігання розподілені нерівномірно. Дрібних виробників багато, а сховищ у них або зовсім немає, або вони примітивні і неефективні. Причина банальна – дрібному фермеру невигідно самому будувати сховище. Ефективним сучасне сховище буде десь від 1500 тонн одноразового зберігання, враховуючи витрати на проєкт і інфраструктуру під сховище », -вважає фахівець.

На думку Андрія Ярмака, овочесховище або картоплесховище не може бути окремим бізнесом, тому що воно ніколи не окупається. Справа в тому, що ціни навесні можуть бути навіть нижче, ніж під час прибирання. І якщо ти купив по 1 грн, а продав по 10 копійок, то, очевидно, що бізнес збитковий. Адже є ще поточні витрати – і чималі. Так що зберігання – це завжди невід’ємна частина бізнесу з вирощування та реалізації овочів і картоплі», – упевнений Андрій Ярмак.

«Ну і головне, в чому проблема овочівництва і картоплярства – це відсутність системної роботи з експорту, – заявив експерт. – Без експортоорієнтованих проєктів ми будемо завжди мати цінові гойдалки, тому що овочі – це недорогий продукт. Якщо їх трохи менше, ніж потрібно для внутрішнього ринку, доводиться ввозити, а значить оплачувати доставку, маржу трейдерів і т.п. – ціни злітають до небес. Якщо їх трохи більше – ще гірше – ніхто не вміє експортувати, і їх везуть на звалище ».

Економіст інвестиційного департаменту ФАО підкреслює, що організацію експорту потрібно починати з вивчення перспективних ринків, ринкових вікон, переваг споживачів. А потім налаштовувати виробництво, зберігання, упаковку і логістику. Вибудовувати багаторічні відносини з покупцями.

«Чому в Дубаї лежить морква з Австралії і картопля з США, але немає української продукції? Чому ми колись почали «тиснути» Польщу по цибулі, але зараз практично повністю пішли зі світового ринку? Чому навіть в наших магазинах такої жахливої якості продукція (не вся, але переважно)?

Так що проблема зовсім не в зберіганні. Потужностей вистачає. Немає системи, немає стратегії і дуже мало системних підприємств », – резюмує Андрій Ярмак.

Fruit-Ukraine.org