Які переваги та недоліки має технологія закритого ґрунту при вирощуванні малини та лохини? - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Які переваги та недоліки має технологія закритого ґрунту при вирощуванні малини та лохини?

На сьогоднішній день в Україні лише незначна частина малини та лохини вирощується у закритому ґрунті. Попри те, що дана технологія є світовим ягідним трендом, що все більше набирає обертів, фахівці ягідного ринку стверджують, що вона має як свої переваги, так і недоліки.

 

Технологіям, можливостям та труднощам при вирощуванні малини та лохини у закритому ґрунті буде присвячено виступ керівника Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Тараса Баштанника під час 17-ї міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2021. Нові інвестиційні можливості», що відбудеться у Києві 3 грудня.

 

Цей рік охарактеризувався досить високими цінами на малину на світових ринках, що лише посилило інтерес до вирощування цієї ягоди в Україні серед фермерів. У свою чергу лохина в останні роки продовжує залишатися однією з найпривабливіших культур для ягідників, зазначає керівник УПОА.

 

«На цьому фоні фермери, які займаються ягідним бізнесом, замислюються про впровадження нових технологій у виробництві та, зокрема, про закритий ґрунт. Серед переваг закритого ґрунту – можливість для ягідника розпочинати сезон реалізації продукції у набагато більш ранні терміни – саме тоді, коли ринкова ціна на ягоду перебуває на найвищому рівні. Крім того, закритий ґрунт дозволяє зберегти врожай ягідника від впливу складних погодних умов. Однак, серед недоліків – необхідність вкладення великих інвестицій, що іноді робить ведення бізнесу економічно недоцільним. Про те, наскільки доцільним є впровадження даної технології в українському ягідному бізнесі, її можливих недоліках та перевагах ми поговоримо у ході 17-ї міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2021. Нові інвестиційні можливості», – зазначає Тарас Баштанник.

 

Зазначимо, що у ході 17-ї міжнародної конференції: «Овочі та фрукти України 2021. Нові інвестиційні можливості» провідні міжнародні експерти ягідної галузі розкажуть про перспективи ягідного бізнесу України.

 

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням.