Представники та члени УПОА беруть участь у виставці Macfrut в Італії: ФОТОРЕПОРТАЖ - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Представники та члени УПОА беруть участь у виставці Macfrut в Італії: ФОТОРЕПОРТАЖ

Українська плодоовочева асоціація разом з міжнародною платформою EastFruit та Українською горіховою асоціацією організували виробників овочів, фруктів та горіхів на масштабну виставку технологій та інновацій для плодоовочевого бізнесу Macfrut, яка проходить нині італійському місті Ріміні. За словами організатора виставки Ренцо Піраккіні, виставка цього року об’єднує бізнес, науку та інновації, пише УПОА.

 

В рамках виставки 10-го травня виробники поїдуть на технологічні підприємства Італії. Зокрема ягідники і овочівники відвідають розплідник та плантації лідера у ланцюжку свіжих та заморожених фруктів та овочів Італії – компанії Mazzoni Group.

 

Там вони ознайомляться з інноваційними технологіями у ягідництві, а також сучасними сортами ягідних культур.

 


 


“Macfrut – це не просто виставка, а й низка тематичних майстер-класів та демонстраційні заходи, які проводять світові дослідники та провідні компанії, симпозіуми та конференції на найактуальніші теми плодоовочевого бізнесу”, – зазначає Катерина Звєрєва, директорка з розвитку УПОА, керівниця сайту Міжнародної інформаційно-аналітичної платформи EastFruit.


 


 

Macfrut 2024 залишає враження ефективної синергії університетів, бізнес-корпорацій та інноваційних компаній. Більшість стендів учасників виставки апелюють до теми сталого розвитку та досягнення SDG UN (Sustainable development goals), пише EastFruit.

 

Також особливий акцент частина виробників овочів і фруктів, представлених на виставці, роблять на органічному та регенеративному методі вирощування своєї плодоовочевої продукції.

 


 


 


 

 


 

Такий самий фокус простежується і у виробників упаковки для овочів та фруктів. Дедалі більше виробників упаковки звертають увагу на такі характеристики продукту, як біорозкладність та екологічність.

  

На Macfrut цього року можна побачити роботу повністю автоматизованих сортувальних і пакувальних ліній. У технологічному плані особливий акцент зроблено на розумних роботизованих системах.

 


  

Водночас тут є місце унікальним традиційним та екзотичним овочам і фруктам з різних країн світу. Стенди фермерів надихають яскравістю і красою фарб.

  

Так, є павільйон, присвячений африканському континенту. Тут присутні 400 експонентів із 24 африканських країн, переважно виробники, але також імпортери сільськогосподарських технологій і технічного обладнання.

 


 

Також є павільйон, присвячений виробникам з Єгипту.

 

Стенд Марокко представлений різними травами і спеціями.

 

 

 


 

Присутні південноамериканські виробники, завдяки колективам із Чилі, Панами та Домініканської Республіки, Венесуели, Куби та Аргентини. Також є оптовики з Іспанії, з двох найважливіших ринків у Європі (Мадрид і Барселона), зацікавлені у зустрічі з експортерами яблук, ківі та винограду столового з Італії.

 
 

Індія привезла своїх покупців.

 

Також зручний формат планування зустрічей через онлайн-платформу MacFrut дає змогу швидко й ефективно планувати зустрічі та розвивати B2B-зв’язки з покупцями/продавцями з усього світу.

  

Тут є нові павільйони, де можна побачити новинки в галузі збагачених і здорових продуктів, а також інновації по всьому ланцюжку: від поля до зберігання.

  

Вони присвячені продуктам і технологіям переробки, що використовуються для виробництва функціональних продуктів з високою поживною цінністю.

 

Так, в інноваційному павільйоні цікаво представлений Болонський університет та його аграрний факультет, де молоді дослідники та науковці втілюють у життя амбітні та новітні рішення для поліпшення здоров’я людей та з метою сталого розвитку.

 


 

 

 

УПОА