Експорт - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Плодоовочевий сегмент демонструє найбільш динамічні темпи розвитку серед усього аграрного сектору України, і цьому є одразу декілька пояснень. Так, Україна є не тільки найбільшою країною Європи, а й має унікальний ґрунт та найбільш сприятливі кліматичні умови для вирощування овочів, фруктів та ягід. Проте, якщо ще кілька років тому українські виробники могли запропонувати покупцям лише сировину, то вже сьогодні вони прагнуть вирощувати та продавати продукцію європейської якості. Адже вони чітко розуміють, що світ змінюється шаленими темпами, вимоги споживачів стають жорсткішими майже щоденно, тож, задля успішного бізнесу, необхідно бути гнучким та швидко змінювати свої стратегії відповідно до вимог ринку. Саме це дає можливість Україні впевнено рухатися сходами ланцюжка доданої вартості.

 

Завдяки унікальним кліматичним умовам українські фермери можуть успішно вирощувати величезний спектр плодоовочевої продукції високої якості та з неймовірною різноманітністю сортів. Більш того, значно довша тривалість сонячного дня влітку дає можливість виробникам не тільки значно розширити сезон реалізації, а й сприяє гарному забарвленою плодів і призводить до більш високих показників BRIX у них. Більш того, Україна має набагато більшу різницю між денною та нічною температурою, що також позитивно пливає на зовнішньому вигляді фруктів.
Але най головне –Україна має унікальне географічне розташування, що значно спрощує доступ до багатьох потенційних ринків збуту!