Cтріми та відео - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Стріми та відео

Оперативні стріми з подій, актуальні інтерв’ю гравців плодоовочевого ринку України, цікаві відео новинок галузі, технологічних іновацій, тощо! Кожен з Вас може стати нашим відео-кореспондентом! Для цього необхідно лише додати відео на канал YouTube та надіслати посилання на розгляд на info@fruit-ukraine.org.

Тренінг для участників наймаштабнішої місії до Близького Сходу Sweet&Fruit Trade: Ukraine-Middle East (Київ, KMBS). Нагадаємо, що організаторами заходу виступили Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), ініціатива EU4Business, Українська плодоовочева асоціація (УПОА) і Офіс по просуванню експорту. В місії взяли участь майже 40 українських виробників фруктів, ягід, як свіжих, так і зморожених, а також меду та солодощів.

Андрій Ярмак, економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) під час відкриття торгової місії Sweet & Fruit Trade Ukraine в Дубаї (ОАЕ) розповів присутнім про унікальність української плодоовочевої продукції і про експортних перспективи аграрної та кондитерської галузей. (28.03).
Нагадаємо, що організаторами заходу виступили Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), ініціатива EU4Business, Українська плодоовочева асоціація (УПОА) і Офіс по просуванню експорту. В місії взяли участь майже 40 українських виробників фруктів, ягід, як свіжих, так і зморожених, а також меду та солодощів.

B2B переговори українських постачальників плодоовочевої продукції, меду та солодощів з байєрами з арабського світу в рамках наймаштабнішої торгової місії до Близького Сходу Sweet & Fruit Trade Ukraine. Нагадаємо, що захід проходив 28 березня 2019 року в Дубаї, ОАЄ. Організаторами місії виступили Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), ініціатива EU4Business, Українська плодоовочева асоціація (УПОА) і Офіс по просуванню експорту.

Робот-збирач суниці зекономить фермерам немало часу і зусиль