Запаси цибулі в Німеччині майже у 1,5 рази поступаються минулорічним - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Запаси цибулі в Німеччині майже у 1,5 рази поступаються минулорічним

Обсяги запасів цибулі в сховищах фермерів Німеччині на початку зими майже у 1,5 рази поступалися минулорічним показникам на той же період. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) з посиланням на дані німецького агентства AMI.

 

Зокрема, станом на 1 грудня 2018 року на зберіганні у німецьких аграріїв налічувалося трошки менше 79 тис.тонн цибулі, тоді як роком раніше ці показники сягали 142,6 тис.тонн. Зазначимо, що 74 тис.тонн із вказаних обсягів складає цибуля жовтих сортів, решта приходиться на червону цибулю.

Найбільші запаси цибулі традиційно знаходяться в сховищах виробників Нижньої Саксонії. На початок зими тут було закладено майже 36 тис.тонн зазначеної продукції, що на 23% менше, ніж на 1 грудня 2017 р.

 

У аграріїв Південно-Західного регіону на зазначену дату на зберіганні налічувалося всього лише 14 тис. тонн цибулі, що фактично вдвоє меньше, ніж попереднього року.

 

Запаси цибулі в Баварії на 1 грудня поточного року досягали 10,8 тис. тонн, що аж на 48% менше, ніж рік тому.

 

Зниження обсягів запасів цибулі в Німеччині галузеві експерти пов’язують зі суттєвим скороченням виробництва цієї продукції в країні. Як повідомлялося раніше, в поточному сезоні фермери країни зібрали лише 396 тис.тонн цибулі, що на 27% меньше, ніж у сезоні-2017/18. Загалом урожай цибулі в ЄС цього року став найменшим з 2006 року.

 

Fruit-ukraine.org