Новозеландський виробник яблук Rockit Global відмовляється від пластикової упаковки - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Новозеландський виробник яблук Rockit Global відмовляється від пластикової упаковки

Поки весь світ активно бореться із виробництвом пластику та поліетилену новозеландський виробник яблук Rockit Global не лишився осторонь. Утім, і не дивно.

 

До минулого року один з найвідоміших виробників снекової продукції продавав свій товар в пластиковому упакуванні придатному для повторного використання. Проте команда Rockit Global вирішила все ж відмовитись від такого виду пакування, та надати перевагу упаковці з крафт-картону, яка зберігає переваги зручності і мобільності, і у той же час є більш екологічно чистою. До того ж у зручності вона нічим не поступається пластиковому аналогу: її так само легко розмістити у сумці, або ж у шухляді робочого столу.

 

На даний момент картонна упаковка буде продаватись на полицях супермаркетів у Новій Зеландії, Австралії і Європі. У Rockit Global також визнають, що це всього лише один крок в програмі змін.

«Ми вважаємо, що несемо абсолютну відповідальність за те, щоб не завдавати шкоди навколишньому середовищу при розвитку бізнесу. Це довгий шлях, і все ще існує глобальна невизначеність щодо компромісу між втратами продуктів харчування і упаковкою, але ми сповнені рішучості завжди бути в курсі подій та йти в ногу з часом», – кажет представники компанії.

 

Fruit-ukraine.org