В Австрії ціни на цибулю поновили рекорди - УПОА Українська плодоовочева асоціація

В Австрії ціни на цибулю поновили рекорди

В поточному сезоні в більшості європейських країнах спостерігається нестача пропозиції цибулі, через що ціни на цю продукцію вже у другій половині сезону поновили рекорди, і Австрія не стала винятком. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) з посиланням на сайт FreshMarket.

 

Зокрема, за інформацією гравців ринку, вже сьогодні австрійські фермери пропонують відсортовану цибулю високої якості по 0,58-0,62 євро/кг в залежності від калібру. Для порівняння, ще тиждень тому ціни в даному сегменті не перевищували 0,60 євро/кг. Більше того, виробники вже заявляють про свої наміри знову підвищувати ціни, оскільки запаси цибулі в сховищах вже майже вичерпано, а попит залишається дуже високим. При чому, цибулю активно закупають як місцеві компанії, так і експортери, які спеціалізуються на поставках в інші європейські країни, такі як Німеччина та навіть Польща.

 

Варто зазначити, що на сьогоднішній день цибуля в Австрії коштує в 3-3,6 рази дорожче, ніж у середині квітня 2018 року. Більше того, в більшості країн ЄС ціни на цю продукцію також виросли у порівнянні з торішніми показниками в рази. Як зазначають галузеві аналітики, рекордні ціни на цибулю в Європі є результатом того, що урожай цієї продукції в ЄС в сезоні-2018/19 мінімальним з 2006 року.

 

Fruit-ukraine.org