Валентина Лановенко приєдналася до команди УПОА - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Валентина Лановенко приєдналася до команди УПОА

Власниця «Розсаднику родини Лановенко», консультант з експорту плодово-ягідної продукції Валентина Лановенко приєдналася до команди Української плодоовочевої асоціації (УПОА), ставши її консультантом.

Директор УПОА Федір Рибалко зазначає, що рішення Валентини Лановенко про приєднання до команди УПОА свідчить про те, що сьогодні асоціація знаходиться на правильному шляху свого розвитку.

«Валентина Лановенко – справжній професіонал галузі, яка має успішний досвід побудови власного господарства, експорту плодоовочевої та органічної продукції на зовнішні ринки і, звичайно, нам дуже приємно, долучити до діяльності Асоціації фахівця такого рівня»,- зазначив Федір Рибалко.

 

«Сьогодні перед УПОА стоять завдання ефективно допомогти нашим виробникам у виході плодовоовочевої продукції на зовнішні ринки. Ми вітаємо у нашій команді Валентину. Українська плодоовочева асоціація працює на підсилення експортних позицій української плодоовочевої продукції, тож ми готові об’єднувати в УПОА найкращих спеціалістів галузі»,- відзначає директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Fruit-Ukraine.org