Презентовано єдиний Експортний бренд України - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Презентовано єдиний Експортний бренд України

В Україні представлений Експортний бренд України, за допомогою якого вітчизняні товари і послуги будуть просуватися на міжнародних ринках.

 

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів під час прес-конференції в Києві, інформує Агропортал.

 

«Український експорт формує 50% міжнародного іміджу України. Сьогодні експортери забезпечують 47,9% ВВП і валютних надходжень України. З появою Експортного бренду України українські експортери будуть презентувати нашу країну в світі ідентично і послідовно», – зазначив Степан Кубів.

 

За його словами, це перш за все забезпечує єдине візуальне брендування українських експортерів на міжнародних ЕКСПО, послідовну комунікацію основних повідомлень Експортного бренду і характеристик українських товарів через рекламні матеріали.

 

Як повідомив керівник програм співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні Штефан Шлейнінг, пілотний запуск Експортного бренду України відбудеться в листопаді під час виставки в Шанхаї China International Import EXPO 2018.

 

За його словами, розробка Експортного бренду України коштувала 50 тис. євро. Фінансування надав ЄС.

 

Варто підкреслити, що наразі українські виробники активно шукають нових закордонних партнерів та відкривають перспективні ринки збуту, і беруть участь у міжнародних тематичних заходах. Зокрема, нещодавно українська делегація представляла свій стенд на виставці свіжих овочів та фруктів Asia Fruit Logistica 2018, яка проходила в Гонконгу. До делегації входили зокрема представники та члени Української плодоовочевої асоціації (УПОА), а також делегати від ФАО та ЄБРР.  Більш докладно про підсумки заходу, про перспективи української продукції на азійських ринках, а також про те, як від пробних поставок перейти до системного експорту учасники делегації розкажуть під час свого виступу в Києво-Могилянській Бизнес-Школі в рамках заходу Ukrainian Food Valley (UFV) 26 вересня.

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації та підтвердження участі (Ви отримаєте відповідь у електронному листі).

 

Щоб зареєструватись, перейдіть за посиланням:
goo.gl/jcyXxM