Fresh Summit - головна інноваційна подія світового плодоовочевого бізнесу - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Fresh Summit – головна інноваційна подія світового плодоовочевого бізнесу

Асоціація плодоовочевого Маркетингу – так можна перекласти українською мовою назву Produce Marketing Association (PMA) – найбільшої в світі асоціації, яка займається просуванням плодоовочевої продукції. Членами асоціації є найбільші виробники, експортери, імпортери, дистриб’ютори та представники роздрібної торгівлі на всіх континентах – всього близько 2900 компаній в 59 країнах світу. І те, що вони роблять, дійсно заслуговує на увагу.

У цьому матеріалі ми розповімо про головну щорічну подію, які організовує PMA. Це той захід, який повинен відвідати хоча б один раз кожен, хто всерйоз замислюється про те, щоб системно заробляти гроші в плодоовочевому бізнесі називається Fresh Summit, і є, фактично, комбінацією виставки і конференції з великою кількістю тренінгів, майстер-класів та інших заходів для представників овочевого, фруктового, горіхового і квіткового бізнесу.

Ключові презентації в рамках цього заходу нагадують презентації нових продуктів компанії Apple – це максимальне використання мультимедійних можливостей в комбінації з найглибшими ринковими і технологічними дослідженнями, результати яких презентують спікери. Це завжди вражає. Буквально кожна озвучена цифра є важливою і цікавою. І це те, що вигідно відрізняє Fresh Summit від інших подібних заходів.

Цікаво, що серед спікерів не тільки кращі професіонали плодоовочевого бізнесу різних країн світу, а й зірки спорту та бізнес-гуру, які дозволяють подивитися на різні аспекти бізнесу ширше. А це саме те, чого часто бракує бізнесменам, які щодня працюють в одному вузькому бізнес-сегменті. Тобто для бізнесу дана подія є можливістю переосмислити стратегії розвитку і знайти нові можливості.

В рамках заходу основний упор робиться на інноваціях – адже без цього на розвинених ринках, таких як США, досягти успіху дуже складно. Крім презентацій по темі інновацій, на виставці передбачена спеціальна зона The Fresh Ideas Showcase.

До речі, про саму виставку. Вона відносно невелика, якщо порівнювати її з такими виставками, як Fruit Logistica. Проте, в 2018 році очікується більше 1200 експонентів на загальній площі понад 30 тис.кв.м. Виставку відвідують компанії з більш ніж 60 країн світу. При цьому вартість відвідування виставки дуже висока – понад 700 доларів. Якщо ж оплачувати участь у виставці і конференціях, то сума подвоюється. І це забезпечує дуже якісну аудиторію і вельми високу ефективність учасників, а значить робота експонентів на стендах майже завжди виходить дуже продуктивною, і майже всі отримані контакти, що називається, «спрацьовують».

У 2018 року виставка пройде в місті Орландо, штату Флорида. EastFruit інформуватиме читачів про це ключовому маркетинговому форумі плодоовочевого бізнесу.

 

Fruit-ukraine.org