UApple вводить в експлуатацію фруктосховище, яким можна керувати з будь-якої точки світу - УПОА Українська плодоовочева асоціація

UApple вводить в експлуатацію фруктосховище, яким можна керувати з будь-якої точки світу

Компанія “Сади Дніпра”, відома споживачам за ТМ UApple, ввела в експлуатацію першу чергу найсучаснішого та найбільшого в Украиїні інноваційного холодильного комплексу з регульованим газовим середовищем. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

Загальна площа сховища – 1509,5 м2, що може вмістити до 2400 тонн яблук.

Світлина від UApple.

Однією з особливостей нашого холодильного сховища є можливість регулювати всі біохімічні процеси фрукту. Це означає, що наше яблуко протягом року зберігатиме всю свою соковитість, свіжість та корисніть”, – підкреслюють в компанії.

Світлина від UApple.

Цікавим є і той факт, що здоровезним холодильником можна буде керувати з будь-якої точки світу тримаючи у руках лише смартфон.

Світлина від UApple.

Нагадаємо, що компанія “Сади Дніпра” біла заснована у 1999 році в Дніпропетровській області в наразі є одним із лідерів галузі. Загальна площа господарства перевищу 100 га, причому більшість насаджень складають яблука. Компанія має міжнародні сертифікати якості, зокрема Global GAP. Майже весь врожай UApple реалізується на зовнішньому ринку, причому, географія експорту стрімку розширюється.

Світлина від UApple.

З 2018 року компанія UApple є активним членом Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

 

Fruit-ukraine.org