УПОА запрошує на тренінг з успішного експорту до країн Близького Сходу! - УПОА Українська плодоовочева асоціація

УПОА запрошує на тренінг з успішного експорту до країн Близького Сходу!

21 січня Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) та European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) разом з Ukrainian Food Valley, Українська Плодоовочева Асоціація — УПОА, Асоціація “Укркондпром”, East-Fruit.com, UkraineFood.org проведуть тренінг “SWEET TRADE: Як успішно експортувати солодощі, фрукти, ягоди та горіхи з України до Близького Сходу.”

 

✅Участь безкоштовна, але реєстрація за посиланням обов’язкова https://goo.gl/forms/y4PSpwsq8697hw802 – на наші тренінги завжди аншлаг, і кількість місць буде обмежена. Тож дуже радимо реєструватися вже зараз. Початок об 11.00. Місце – КМБС (Волоська 8/5).

 

Запрошуємо виробників та експортерів “солодкої” (кондитерка, мед, цукор, морозиво) та плодоовочевої груп.Sweet Trade – це “солодка” торгівля і “солодкі” гроші, але вони потребують зусиль та знань! Ми готові передвати найкращий досвід та знання.

 

25 млрд. доларів щорічного імпорту – чи можемо ми ігнорувати такий ринок?

 

Йдеться про обсяг імпорту до країн Близького Сходу по овочах, фруктах, ягодах, горіхах, продуктах їх переробки, а також по цукру, меду та кондитерських виробах.

 

Цей ринок має:
📍 високі темпи зростання
📍 дуже високий рівень залежності від імпорту,
📍 він знаходиться відносно недалеко від України
📍 Ціла низка країн Близького Сходу входить до найзаможніших в світі з високим рівнем доходів споживачів, а це стабільні клієнті, які готові платити високу ціну за якісну продукцію – якраз те, чого бракує внутрішньому ринку України і що стримує виробництво продуктів з високою доданою вартістю в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *