ЄС оприлюднив пропозиції для торговельних переговорів із США - УПОА Українська плодоовочева асоціація

ЄС оприлюднив пропозиції для торговельних переговорів із США

Європейський Союз оприлюднив свої плани щодо переговорів про угоди про вільну торгівлю зі Сполученими Штатами, що є частиною зусиль, спрямованих на запобігання торговельної війни з президентом США Дональдом Трампом.

 

Пропозиції опубліковані на сайті Єврокомісії, пише Європейська правда.

 

“Європейська комісія ухвалила пропозиції щодо проведення переговорів щодо торговельних переговорів із Сполученими Штатами: одна стосується оцінки відповідності, щоб компаніям було легше довести, що їх продукція відповідає технічним вимогам по обидві сторони Атлантики, а друга – скасування тарифів на промислові товари”, – йдеться у повідомленні.

 

Держави-члени ЄС тепер повинні дати згоду на пропозиції до початку переговорів.

 

“Сьогоднішнє оприлюднення наших проектів директив щодо переговорів є частиною виконання липневої спільної заяви президентів Юнкера і Трампа. Ці дві запропоновані директиви про переговори дадуть змогу Комісії працювати над усуненням тарифів і нетарифних бар’єрів для трансатлантичної торгівлі промисловими товарами”, – сказала єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрем.

 

Минулого року Трамп наклав тарифи на імпорт металів як частину свого протекціоністського бачення США. Брюссель відреагував контр-тарифами на більш ніж $3 мільярди в експорті, на такі товари/

 

У липні Трамп і президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер погодилися на нові торгівельні переговори і домовилися не встановлювати додаткових тарифів.

 

Fruit-ukraine.org