Українське яблуко вже знають в Еміратах! - Андрій Ярмак - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Українське яблуко вже знають в Еміратах! – Андрій Ярмак

Готуючись до місії Fruit Trade Ukraine, яка відбудеться 28 березня в Дубаї, команда ФАО (ООН), ЄБРР та УПОА відправилася в робочу поїздку до ОАЕ. Як зазначає на своїй сторінці у Facebook Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру ФАО, за два дні в Еміратах команда змогла не тільки провести низку продуктивних зустрічей, але й зробити моніторинг місцевих супермаркетів та ринків. Виявилося, що українське яблуко вже присутнє на полицях магазинів Дубаї та Абу-Дабі.

«Наше яблуко тут вже знають – це плюс. Але поки що конкуруємо по ціні, а – це мінус», – пише експерт.

 

При чому він зазначає, що імпортери з ОАЄ вже мають як позитивний досвід роботи з українськими постачальниками, так і негативний.

 

“Наші постачальники яблука далеко не всі професійні. Це вже є загрозою – були випадки, коли відправляли відверто не те, що обіцяли. Це якраз причина, чому конкуруємо по ціні, а не по якості», – підкреслює пан Ярмак.

 

В той же час Андрій Ярмак зазначає, що окрім яблук арабські покупці також проявляють зацікавленість в імпорті з України лохини, свіжої малини та порічки, заморожених ягід та овочів, митої або чищеної картоплі, свіжих грибів, моркви високої якості та навіть черешні.

 

Fruit-ukraine.org