UApple пройшли тренiнг по зберiганню яблук у сховищi в унiверситетi Вагенiнгiна - УПОА Українська плодоовочева асоціація

UApple пройшли тренiнг по зберiганню яблук у сховищi в унiверситетi Вагенiнгiна

Наприкінці січня команда UApple (ТОВ “Сади Дніпра”) пройшла тренiнг по зберiганню яблук у сховищi у одному з найбiльш прогресивних вишiв свiту в агросферi – унiверситетi Вагенiнгiна у Нiдерландах.

 

Світлина від UApple.

 

Навчання провели два професори з Iнституту пiслязбиральноï обробки та науково-дослiдницького центру. Також знання на тренiнгу здобував консультант господарства Нiко Вернуччі з FruitConsult та економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрiй Ярмак.

 

Світлина від UApple.

Світлина від UApple.

 

Вагенінгенскій університет і науково-дослідний центр спеціалізується в галузі природничих наук. Був заснований як вища сільськогосподарська школа 9 березня 1918 року у нiдерландському мiстi Вагенінген.

 

Світлина від UApple.

 

У 1986 році Вища школа отримала університетські права і стала іменуватися Вагенінгенскій сільськогосподарський університет, а з 2000 року – просто Вагенінгенскій університет. У 2009 році з включенням до складу університету вищої школи Van Hall Larenstein офіційне ім’я було змінене на «Вагенінгенскій університет і науково-дослідний центр».

 

Світлина від UApple.

Нагадаємо, що компанія Сади Дніпра” була заснована у 1999 році в Дніпропетровській області і наразі є одним із лідерів галузі. Загальна площа господарства перевищу 100 га, причому більшість насаджень складають яблука. Компанія має міжнародні сертифікати якості, зокрема Global GAP. Майже весь врожай UApple реалізується на зовнішньому ринку, причому, географія експорту стрімку розширюється. З 2018 року компанія UApple є активним членом Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

 

Fruit-ukraine.org