Для участі в торговій місії в ОАЕ вже зареєструвалося 130 компаній — імпортерів - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Для участі в торговій місії в ОАЕ вже зареєструвалося 130 компаній — імпортерів

Станом на 18 березня для участі в торговій місії в Дубаї (ОАЕ) уже зареєструвалося 130 байерві з 10 країн Близького сходу, більшість з яких — це безпосередньо імпортери та представники мереж супермаркетів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Андрій Ярмак, керівник проекту з розвитку експорту та економіст Інвестиційного центру при Продовольчій і сільськогосподарській організації ООН (ФАО).

 

«Неймовірні 130 (сто тридцять!) компаній – імпортерів та мереж супермаркетів вже зареєструвалися для участі в переговорах з експортерами з України на 28 березня‼ Сьогодні протягом дня додалось ще 10!Спочатку у нас була проблема – забагато українських учасників. Зараз може бути проблема – забагато байерів. Пробуємо домовитися, щоб продовжити час на переговори!», – ділиться пан Ярмак.

 

Нагадаємо, що 28 березня 2019 року група з 20 кращих українських виробників і переробників фруктів, ягід і овочів проведе B2B зустрічі з ключовими імпортерами і мережами супермаркетів з близькосхідного регіону. Торговельний захід проводиться Дубайською палатою під брендом Fruit Trade Ukraine – Middle East.

 

Всі компанії, що входять в цю торгову місію, мають сертифікати GlobalGAP і виробляють в цілому 51 тисячу тонн свіжих яблук вищої якості і більше 4 тисяч тонн свіжих ягід, здебільшого лохину та черешню, а також полуницю, малину, ожину, червону смородину і жимолость. Деякі з цих ягід сертифіковані як органічні за стандартами ЄС. У цій торговельній місії також будуть найбільші заморозчики України, що виробляють понад 5 тисяч тонн заморожених ягід всіх видів, в тому числі органічно сертифікованих. Дві компанії також займаються виробництвом і експортом волоських горіхів.

 

Овочівники і картоплярі, включені в цю місію, щорічно вирощують 80 тисяч тонн продукції, здебільшого моркву, картоплю, цибулю, спаржу і буряк, і мають все необхідне для успішних поставок цієї продукції на Близький Схід. У цій місії також буде кілька переробників фруктів і овочів, які пропонують здорові снеки, фруктові чіпси, томатну пасту, соки NFC, сублімовані і сушені продукти, кетчупи, джеми, соуси тощо.

 

Організаторами заходу виступає Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Заходи зпівфінансують ФАО і ЄС в рамках ініціативи EU4Business, а технічну і інформаційну підтримку йому надає Українська плодоовочева асоціація (УПОА).

 

Fruit-ukraine.org