В рамках конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок» відбудеться торговий форум з найбільшими імпортерами ягоди з ЄС - УПОА Українська плодоовочева асоціація

В рамках конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок» відбудеться торговий форум з найбільшими імпортерами ягоди з ЄС

Проект «АПК-Інформ: овочі на фрукти» оголошує про старт реєстрації для участі у головній події ягідної індустрії — десятій міжнародній конференції «Ягоди України: заморозка та свіжий ринок».

 

Як зазначають представники проекту, місто проведення заходу змінюється щороку. Конференція вже проходила У Києві, Черкасах, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Миколаєві та Дніпрі, і на свій ювілей захід знову повертається до столиці.

 

Ягідна конференція традиційно відбудеться у дводенному форматі: 21 травня – пленарна частина події, під час якої учасникам буде запропонована ексклюзивна інформація про стан та перспективи як українського та і світового сектору свіжих на заморожених ягід. 22 травня – практичний бізнес-тур, який буде проведений на території однієї з провідних ягідних компаній – кооперативу «Агрофірма «Весна-2011». У рамках бізнес-туру учасники конференції детально ознайомляться з вирощуванням та маркетингом суниці садової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки та ожини. В рамках туру також буде можливість ознайомитися з вирощуванням ягід у закритому ґрунті, з комплексом охолодження та пакування свіжої ягоди та ін.

 

Організатори очікують понад 30% нових учасників щороку, більшість з яких – досвідчені представники фермерських господарств чи починаючі виробники. Також цього року до основних делегатів події приєднаються також близько 50-ти виробників ягідної продукції з Грузії, Молдови, Таджикистану та Узбекистану.

 

Але родзинкою ювілейної конференції стане торговий форум з найбільшими імпортерами ягоди з ЄС, співорганізаторами якого виступають ФАО, ЄБРР та Українська плодоовочева асоціація (УПОА).

 

«Тобто це можливість не тільки повчитися та поспілкуватися, але й вигідно продати продукцію. Найприємніше, що нам вдалося переконати найавторитетнішу в світі компанію, яка є співорганізатором Fruitlogistica, в тому, щоб організувати цей форум! Участь вже підтвердили учасники мінімум з 10 країн світу, і це ще до початку офіційної реєстрації! Так, це буде найбільша та найміжнародніша подія до цього часу!», – наголошує Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру ФАО.

 

Детальна програма конференції буде постійно оновлюватися на офіційному сайті www.fruit-inform.com та буде повністю сформована до 1 травня 2019 року.

 

З питаннями щодо участі у конференції, будь ласка, звертайтеся до організаторів:
+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com
+38 096 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

 

Звертаємо увагу, що для членів УПОА діють додаткові знижки на участь!

 

Fruit-ukraine.org