Ціни на насіннєву цибулю в Україні від початку квітня злетіли в 1,5 рази! - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Ціни на насіннєву цибулю в Україні від початку квітня злетіли в 1,5 рази!

Ажіотаж на ринку насіннєвої цибулі в Україні продовжує розгорятися, пише AGRI-GATOR з посиланням на Інфо-Шувар. З потеплінням розпочались роботи на присадибних ділянках і, відповідно, попит на цю продукцію зростає. Українців не відлякує навіть рекордно висока вартість продукції: сьогодні на гуртових ринках в Україні «сіянка» пропонується в 1,5 рази дорожче, ніж на початку квітня. За рік вартість насіннєвої цибулі в Україні зросла в 6,5- 7 разів!

 

Сьогодні на майданчику для торгівлі з автомобілів найбільшого в Західній Україні гуртового ринку ОРСП «Шувар» насіннєва цибуля пропонується по 100-130 грн/кг (3,32-4,32 EUR/кг), рік тому ціни формувались в діапазоні 18-22 грн/кг (0,6-0,63 EUR/кг).

 

Від початку 2019 року, на «Шуварі» було продано майже 1 тис. тонн насіннєвої цибулі, 60% цього обсягу було реалізовано в березні. Фахівці департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» прогнозують подальше збільшення обсягів реалізації «сіянки» в квітні. Тільки за перший тиждень квітня оператори ринку продали в 2 рази більше насіннєвої цибулі, ніж за той самий період в 2018 році.