В Києві провідні гравці ринку вирішуватимуть, як запобігти подальшому падінню цін на малину на світовій арені - УПОА Українська плодоовочева асоціація

В Києві провідні гравці ринку вирішуватимуть, як запобігти подальшому падінню цін на малину на світовій арені

Світові ціни на заморожену малину залишаються низькими вже кілька років поспіль, і навіть на свіжому ринку ціни різко знизилися. Головною причиною падіння цін багато міжнародних експертів називають Україну, яка несподівано увійшла в світовий топ експортерів малини, створюючи конкуренцію традиційним лідерам: Сербії і Польщі в Європі, пише проект EastFruit.

 

Однак аналітики EastFruit вже неодноразово відзначали, що дарма до уваги не беруться інші гравці, які демонструють ще більш активну експансію на ринку малини – Боснію і Герцеговину. Проте, поки що жодна з названих країн не має рецепту ефективної боротьби з низькою ціною.

 

З огляду на гостроту проблеми, організатори найбільшої ягідної конференції України: «Ягоди України-2019: заморозка і свіжий ринок» проведуть круглий стіл «Способи підвищення світових цін на малину» за участю керівників галузевих асоціацій і експертів з Сербії, Боснії і Герцеговини, Польщі, Чорногорії та України.

 

Круглий стіл буде вести Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), який виступить з короткою презентацією напрацювань ФАО по цій темі на підставі глобального досвіду в просуванні експорту ягід і фруктів.

 

Нагадаємо, що конференція відбудеться 21 травня 2019 в Києві та збере найбільших виробників і переробників малини, лохини, суниці садової, ожини, смородини, жимолості та інших ягід не менше ніж з 10 країн світу. Великі делегації приїдуть також з Грузії, Таджикистану, Молдови та Узбекистану, а журнал Eurofruit (компанія Fruitnet) планує привезти в Україну імпортерів ягід з країн Євросоюзу.

 

Організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Партнерами конференції виступають Fruitnet Media, Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Підтримку конференції надає Київський картонно-паперовий комбінат.

 

Попередня програма, умови участі, рекламні послуги, спонсорські пропозиції та заявка на участь розміщені на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

 

З питаннями щодо участі у конференції, будь ласка, звертайтеся до організаторів:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+38 096 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

 

Для членів Української плодоовочевої асоціації (УПОА) діють додаткові знижки на участь.