Директором з розвитку УПОА призначено Катерину Звєрєву - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Директором з розвитку УПОА призначено Катерину Звєрєву

Директором з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) призначено Катерину Звєрєву. Про це повідомив керівник Асоціації Федір Рибалко.

«Однією з цілей УПОА є відкриття нових ринків для збільшення торгівельних можливостей та системних прибутків українських виробників плодоовочевої продукції. Задля цього Асоціація постійно вдосконалює існуючі та запроваджує нові напрямки діяльності. Саме тому керівництвом УПОА нещодавно було прийнято рішення про призначення на посаду директора з розвитку Катерини Звєрєвої, яка має досвід побудови комунікацій між агровиробниками, агроекспортерами та провідними світовими байєрами, є фахівцем у галузі агромедіа, маркетингу та PR. Вважаю, що пані Катерина не тільки започаткує, але й вдало реалізує нові проекти Асоціації, спрямовані на підвищення прибутків українських гравців плодоовочевого ринку»,- зазначив Федір Рибалко.

Нагадаємо, що Українська плодоовочева асоціація (УПОА) представляє групу експортно-орієнтованих виробників плодоовочевої продукції з аналогічними цінностями та стратегіями. Це центр знань аграрного бізнесу України, метою якого є відкриття нових ринків у всьому світі та підвищення якості та конкурентоспроможності української продукції.