УПОА візьме участь у Macfrut 2019 - одній з найбільших виставок технологій для плодоовочевого бізнесу в Італії - УПОА Українська плодоовочева асоціація

УПОА візьме участь у Macfrut 2019 – одній з найбільших виставок технологій для плодоовочевого бізнесу в Італії

 З 8 по 10 травня у місті Ріміні (Італія) відбудеться один з найбільших виставкових заходів Європи у галузі технологій для розвитку плодоовочевого бізнесу – Macfrut 2019. В рамках заходу до Італії, яка на сьогодні є одним із світових лідерів з впровадження інновацій у виробництві фруктів та овочів, приїдуть великі галузеві трейдери, виробники та постачальники матеріально-технічних ресурсів.

Поїздку до Macfrut 2019 , а також участь у бізнес-турі для виробників плодоовочевої продукції організовано компанією Fruit-Inform.

«Італія є прикладом у розвитку плодоовочівництва для усього світу. З року в рік Macfrut стає все більш міжнародною торговою подією, що пропонує можливість вести бізнес, демонструючи технічні знання, ноу-хау і відмінні продукти. Учасники Української плодоовочевої асоціації хочуть побачити нові технології галузі і провести серію зустрічей з учасниками виставки, адже метою діяльності нашої Асоціації, зокрема, є підвищення якості та конкурентоспроможності української продукції, що неможливо без впровадження інновацій у плодоовочевій галузі з урахуванням сучасного світового досвіду»,- говорить директор УПОА Федір Рибалко.

«Macfrut є провідною виставкою для професіоналів, що працюють у секторі овочів та фруктів в Італії та Європі. Постійна зростаюча кількість учасників, що представляють італійські та іноземні компанії, широкий спектр ініціатив, спрямованих на сприяння інноваціям є особливостями, які роблять виставку цікавою подією для наших виробників плодоовочевої продукції»,- зазначила директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Варто зазначити, що компанії-учасниці представляють весь ланцюжок постачання: 11 секторів (насіння, селекція – розплідник, технології врожаю, виробництво, торгівля, роздрібна торгівля, переробне обладнання, пакувальні матеріали, свіжа вирізка, сушені фрукти, логістика та послуги). Крім того, в рамках виставки планується проведення ділових зустрічей та навчального туру з ягідівництва, щоб запропонувати українським експортерам не тільки бізнес-можливості, але й комфортні умови для навчання та обговорення.