Андрій Ярмак: Україна «дарує» Польщі близько 6 грн/кг виручки від реалізованої ягідної продукції - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Андрій Ярмак: Україна «дарує» Польщі близько 6 грн/кг виручки від реалізованої ягідної продукції

Незважаючи на те, що сьогодні українські виробники вкладають мільйони доларів у вирощування, зберігання і упаковку ягоди, вона реалізується на експортних ринках за набагато меншу суму, ніж продукція польських ягідників. Про це розповів економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак в ході міжнародної конференції «Ягоди України: заморозка і свіжий ринок», яка відбулася вчора в Києві, повідомляє EastFruit.

“Чому так відбувається? Вся справа в підходах до маркетингу продукції. В Україні 99% зусиль виробників сфокусовано на тому, щоб отримати витрати і практично нічого не робиться для того, щоб ці витрати конвертувати в гроші», – пояснив Андрій Ярмак.

Він також зазначив, що сьогодні Україна пропонує найнижчу експортну ціну на ягоду в Європі. «З точки зору ринку продукції з доданою вартістю це погано. Причина полягає в тому, що наші виробники обирають, так званий, пасивний маркетинг. У цьому випадку виробник вирощує продукцію, дає оголошення про її продаж після чого до нього приїжджають посередники і забирають урожай. Куди в кінцевому рахунку потрапила ця ягода і яким чином виробник не знає. Тобто 99% зусиль виробник вкладає в витрати і лише 1% направлено на те, щоб позбутися від цих витрат реалізувавши свою продукцію.

Через це при експорті ягід, з урахуванням різниці в цінах між Україною, Польщею та Сербією, українські виробники щорічно недоотримують близько $ 24 млн.

Основним покупцем української ягоди є Польща. Але навіщо Польщі купувати українську ягоду, якщо вона сама є її найбільшим експортером? Природно для того, щоб заробити на цьому гроші.

Україна може виробляти продукцію набагато більш кращої якості, ніж Польща завдяки ряду кліматичних переваг. Але через недостатньо розвинений рівень маркетингу Україна «дарує» Польщі близько 6 грн/кг виручки від реалізованої ягідної продукції», – пояснив Андрій Ярмак.

За словами економіста ФАО, щоб змінити цю негативну ситуацію для українських ягідників, необхідно, перш за все, зрозуміти, що експорт – це чимала інвестиція в людей, в поліпшення якості продукції, упаковки і т. ін. «При цьому підвищити ціну ягоди можливо продаючи унікальність своєї продукції: в Україні хороші добові перепади «день-ніч», що позитивно відображається на смакових якостях продукції, у нас менше опадів, відповідно у нас менше проблем зі шкідниками, що зменшує кількість хімічних обробок і підвищує екологічну чистоту продукту», – пояснив фахівець.

Дуже важливим аспектом, на думку Андрія Ярмака, є репутація виробника на експортному ринку.

«Сьогодні українські виробники не дбають про свою репутацію. Дуже багато постачальників не виконують умови поставок перед покупцем. В кінцевому рахунку це все лягає негативним тягарем на репутацію країни.

Крім того, кожен власник бізнесу повинен знайти можливість вивчення англійської мови. Без цього в принципі розвиватися дуже складно, так як подальший розвиток ягідного сегмента повністю залежить від експорту», – підкреслив Андрій Ярмак.

Fruit-Ukraine.org