Найближчим часом має шанси дорожчати виключно якісне яблуко - УПОА - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Найближчим часом має шанси дорожчати виключно якісне яблуко – УПОА

Ціновий діапазон на яблука в Україні за результатом чергового тижня 2019 року дещо розширився, повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Так, на кінець минулого тижня фермери пропонували яблука від 6 до 10 грн/кг, при цьому слід зазначити, що основні продажі яблук велись по цінам наближеним все ж таки до нижньої межі діапазону. Спеціалісти пов’язують даний факт з тим, що основні обсяги яблук в українських сховищах станом на другу половину травня складає продукція середньої та низької якості.

Але є виробники, які ще мають у наявності яблуко високої якості, звичайно, тільки окремих сортів та в обмеженій кількості. Саме на якісне яблуко таких сортів, як «Голден Делішес», «Гренні Сміт», «Гала» та «Фуджі» впродовж 20-го тижня максимальні ціни підвищувались від 10 до 15%, констатують аналітики УПОА.

Деякі українські фермери мають бажання отримати більші прибутки й на продажі менш якісного яблука, повідомляючи про повне вичерпання продукції у сховищах, але ця інформація не знайшла підтвердження у експертів та аналітиків плодоовочевого ринку. Як результат, найближчим часом має шанси дорожчати виключно якісне яблуко.

Fruit-Ukraine.org