Збільшення пропозиції місцевого томату призвело до впевненого зниження цін на українському ринку - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Збільшення пропозиції місцевого томату призвело до впевненого зниження цін на українському ринку

На ринку тепличних огірків після стрімкого зниження цін та подальшого вирівнювання ситуації, минулого тижня продавці отримали можливість переглядати прайси у бік збільшення, а основним помічником у цій ситуації виступила несприятлива погода.

За інформацією УПОА, через зменшення пропозиції при більш-менш стабільному попиті, діапазон відпускних цін на кінець звітного періоду становив 16-23 грн/кг, при цьому за мінімальними цінами, як й раніше, пропонувалася продукція з плівкових теплиць.

Щодо ринку тепличних томатів, то черговий тиждень не приніс неочікуваностей. Ціни у даному сегменті продовжували впевнено знижуватись, але вже завдяки двом іншим факторам. У першу чергу, це збільшення на ринку пропозиції українського томату, а по-друге, надходження нових партій імпортної продукції з Польщі та Туреччини. Слід зазначити, що постачальники імпортної продукції задовольнялися цінами у межах 25-30 грн/кг, тож, як наслідок, місцеві томати на кінець минулого тижня пропонувалися не дорожче за 36 грн/кг.

Fruit-Ukraine.org