Аналітики УПОА представлять прогнозні ціни на яблуко під час конференції "Яблучний бізнес України-2019" - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Аналітики УПОА представлять прогнозні ціни на яблуко під час конференції “Яблучний бізнес України-2019”

Цінові та торгові очікування від нового українського яблучного сезону-2019/20 будуть ключовою темою обговорення під час дев’ятої міжнародної конференції «Яблучний бізнес України-2019», організованої проектом «АПК-Інформ: овочі і фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації  (УПОА) та проекту EastFruit.

Конференція почне свою роботу 14 серпня в місті Дніпро.
За традицією, під час ділової програми конференції буде представлений щорічний прогноз виробництва та цін на яблука в Україні від проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти», який учасникам події представить Олександр Хорєв, керівник проекту.

“Цьогоріч до підготовки прогнозу виробництва та цін на яблука вперше буде залучена аналітична команда Української плодоовочевої асоціації (УПОА), що дозволить змістити акцент прогнозу в більш практичну площину”,- зазначила директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва. 

Ще одним результатом успішної співпраці між проектом «АПК-Інформ: овочі і фрукти» і УПОА буде організація міжнародного торгового форуму з імпортерами яблук під час конференції

«Вже зараз очевидно, що Україні, як і багатьом іншим європейським країнам, навряд чи вдасться повторити рекордний результат виробництва яблук 2018 року. Однак абсолютні цифри – це лише одна сторона медалі, – каже Олександр Хорєв, – Саме тому в презентації прогнозу ми, як і завжди, спробуємо надати не тільки прогноз кількісних показників виробництва яблук в Україні в новому сезоні, але і якісні очікування від нового врожаю. Розвиток сегменту яблук преміум-якості, демонструє одні з найшвидших темпів зростання в країні, що буде мати прямий вплив на цінові перспективи нового сезону. Не слід забувати і про активний розвиток нових експортних напрямків для українських яблук».

Як повідомляє проект EastFruit, подія відбудеться в дводенному форматі: конференційні сесії 14 серпня і практичний бізнес-тур 15 серпня в компанію UApple. Всього в заході візьмуть участь понад 200 делегатів-професіоналів бізнесу з 8-10 країн світу – виробники яблук (більше 50%), переробні підприємства, представники оптової та роздрібної торгівлі, постачальники ЗЗР, МТР і устаткування, а також інвестиційні та фінансові організації та ін .

Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

Попередня програма та умови участі у події розміщені на офіційному сайті конференції.

Всі питання щодо участі в конференції можна дізнатися, звернувшись до організаторів заходу:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

+380 562 320595

Fruit-Ukraine.org