Міжнародна конференція «Тепличний бізнес України-2019» збере провідних українських та іноземних виробників плодоовочевої продукції закритого ґрунту - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Міжнародна конференція «Тепличний бізнес України-2019» збере провідних українських та іноземних виробників плодоовочевої продукції закритого ґрунту

Проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти» за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, , інформаційно-аналітичного проекту EastFruit оголошує старт реєстрації учасників першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019», яка відбудеться 22 серпня в м. Дніпро (Україна). 

Дана подія такого масштабу відбудеться в Україні вперше, так як, крім вітчизняних виробників плодоовочевої продукції в закритому ґрунті і постачальників МТР для тепличного бізнесу, в конференції візьмуть участь до 50 фермерів з Грузії, Молдови, Таджикистану і Узбекистану, що сприятиме більш плідному обміну досвідом в даному сегменті ринку. 

На сьогоднішній день вирощування плодоовочевої продукції в закритому ґрунті в Україні знаходиться на етапі інтенсивного розвитку. І якщо більше 10 років тому основна увага в галузі приділялося виключно комерційному вирощуванню томатів і огірків, то зараз в теплицях вирощують не тільки різні овочі, але і практично весь асортимент основних ягідних культур, зелень, салати, виноград, а також черешня.

Слід зазначити, що технології виробництва плодоовочевої продукції в закритому ґрунті кардинально відрізняються від виробництва у відкритому полі, при цьому на сьогоднішній день в українських господарствах застосовуються до десятка різних підходів до виробництва продукції в теплицях.

Саме питання економічної ефективності виробництва в закритому ґрунті, потенціал розвитку даного сегмента ринку, застосування різних технологій і будуть обговорюватися в рамках програми майбутнього заходу.

Ділова програма конференції буде включати чотири основні блоки:

– Глобальні тенденції. Світовий ринок. Торгівля. Інвестиції в тепличний бізнес
– Традиційні і нішеві овочі закритого грунту
– Традиційна і нішева зелень в закритому грунті. виробництво салатів
– Ягоди і фрукти закритого грунту

Для виробників плодоовочевої продукції діють пільгові умови реєстрації – 1200 грн.

Всього в конференції візьмуть участь близько 150 делегатів з 8-10 країн світу: виробники плодоовочевої продукції в закритому ґрунті (понад 70%), постачальники МТР, представники оптової та роздрібної торгівлі, а також інвестиційні та фінансові організації і т.п.

 З питань участі, будь ласка, звертайтеся до проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти»:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

+380 562 320595

Fruit-Ukraine.org