Як вирощувати нішеві овочі у закритому ґрунті розкажуть під час конференції «Тепличний бізнес України-2019» - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Як вирощувати нішеві овочі у закритому ґрунті розкажуть під час конференції «Тепличний бізнес України-2019»

Багато років було в Україні було прийнято вважати, що якщо ми говоримо про вирощування в закритому ґрунті, то мова безумовно йде про томати і огірки. І, дійсно, саме під цими культурами на сьогоднішній день в Україні зайняті основні площі як в стаціонарних, так і в плівкових теплицях.

Але вже 22 серпня 2019 року, в місті Дніпро (Україна), в рамках першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019», що відбудеться за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), цей стереотип намагатимуться спростувати як провідні виробники продукції в закритому ґрунті з України, так і зарубіжні колеги з Грузії, Молдови , Таджикистану і Узбекистану.

Як повідомляє EastFruit, відкриє конференцію економіст інвестиційного центру FAO – Андрій Ярмак. У своїй презентації «Не тільки овочі – необмежені можливості і глобальні тенденції тепличного бізнесу» фахівець зробить акценти на перевагах переходу виробництва плодоовочевої продукції саме в закритий ґрунт, і не тільки для України, але і для інших країн.

В цілому, в рамках конференції, будуть підніматися питання про вирощування в теплицях традиційних і нішевих овочів, зелені і салатів, ягід і фруктів, включаючи органічну продукцію.

Подібна подія такого масштабу відбудеться в Україні вперше, так як, крім вітчизняних виробників плодоовочевої продукції в закритому ґрунті і постачальників МТР для тепличного бізнесу, в конференції візьмуть участь до 50 фермерів з Грузії, Молдови, Таджикистану і Узбекистану, що сприятиме більш плідному обміну досвідом в цьому сегменті ринку.

Всього в конференції візьмуть участь близько 150 делегатів з 8-10 країн світу: виробники плодоовочевої продукції в закритому ґрунті (понад 70%), постачальники МТР, представники оптової та роздрібної торгівлі, а також інвестиційні та фінансові організації і т.п. А для виробників плодоовочевої продукції встановлено спеціальний реєстраційний внесок – 1200 грн за делегата.

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Подія також відбувається за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, інформаційно-аналітичного проекту EastFruit.

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся до проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти»:

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

+380 67 6343980 – Олександр Хорєв, fruit.chief@fruit-inform.com

+380 562 320595

Fruit-Ukraine.org