На конференції "Тепличний бізнес України" експортери тепличних овочів та зелені з країн СНД готові до переговорів з гравцями українського ринку - УПОА Українська плодоовочева асоціація

На конференції “Тепличний бізнес України” експортери тепличних овочів та зелені з країн СНД готові до переговорів з гравцями українського ринку

22 серпня 2019 року, в рамках першої міжнародної конференції «Тепличний бізнес України-2019» в місті Дніпро, що відбудеться за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА), у представників роздрібної та оптової торгівлі України є унікальна можливість провести прямі переговори з постачальниками зелені і тепличних овочів з Грузії, Молдови, Таджикистану і Узбекистану.

Делегація представників країн СНД буде налічувати до 50 виробників з різними масштабами виробництва, а головне – готовими працювати на експорт.

Переговори будуть проходити за заздалегідь складеним графіком в рамках ділової програми конференції, а можливість записатися на переговори буде виключно у делегатів конференції «Тепличний бізнес України-2019».

При цьому, крім делегації з країн СНД, на конференції буде широко представлений і український тепличний бізнес. Так, тільки за останній тиждень, список учасників поповнився українськими компаніями, які постачають обладнання, техніку, ЗЗР, торф’яні субстрати для виробництва плодоовочевої продукції в закритому ґрунті, а також представниками роздрібних і оптових компаній, початківцями і професійними виробниками. 

Всього в конференції візьмуть участь близько 150 делегатів з 8-10 країн світу, а заявки на участь будуть прийматися до 16 серпня. При цьому запис на участь в торговому форумі буде завершена 12 серпня 2019 року.

Організатор конференції – проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти». Захід проводиться за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Української плодоовочевої асоціації (УПОА), а також інформаційно-аналітичного проекту EastFruit.

З усіх питань щодо участі прохання звертатися в проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти»:

+38 096 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

+380 562 320595

Fruit-Ukraine.org