УПОА запрошує професіоналів плодоовочевого бізнесу взяти участь у програмі IPD - УПОА Українська плодоовочева асоціація

УПОА запрошує професіоналів плодоовочевого бізнесу взяти участь у програмі IPD

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) запрошує вітчизняних виробників плодоовочевої продукції взяти участь у міжнародній програмі Німецького Центру сприяння імпорту (IPD), який на початку вересня планує організувати місію з підбору постачальників свіжих овочів та фруктів.  Під час цієї місії представники IPD відвідають компанії, які потенційно можуть бути підтримані IPD на міжнародній виставці Fruit Logistica 2020.

 

«Першим кроком для того, щоб взяти участь у програмі є надання інформації про компанію у вигляді електронної анкети, яка буде розглянута та оцінена представниками IPD, з подальшим відвідуванням компанії-претендента. Після візиту, експерти IPD вирішують чи підходить кандидат для участі у програмі. У разі позитивної відповіді, сторони підписують лист-зобов’язання терміном на 3 роки, протягом яких, IPD та учасник програми працюють разом. Протягом цього терміну компанія-експортер може відвідувати виставки, брати участь у навчальних турах та торгівельних місіях, запропонованих IPD, в залежності від потреб та цілей учасника», – зазначає аналітик УПОА Семен Крамаренко.

 

Основні критерії для того, щоб взяти участь у програмі:
–  компанія є на 100% української власністю, або отримує не більше 50% інвестицій із інших країн, що розвиваються;
– компанія не є спільним підприємством з іншою компанією, що не розташована у країні, що розвивається;
– компанія є суб’єктом малого підприємництва, у відповідності до класифікації Європейської Комісії ( < 250 працівників, < €50 млн. оборот);
– компанія не має великої кількості німецьких та європейських покупців;
– достатні обсяги продукції для експорту;
– наявність персоналу, який володіє англійською мовою;

 

«Для компаній, які мають намір експортувати продукцію до ЄС та зміцнити свої позиції на міжнародному ринку, даний проект є чудовою можливістю. IPD підтримує експортно-орієнтовані компанії, здійснює ряд заходів для того, щоб учасники програми могли успішно продавати свою продукцію на нових ринках у довготривалій перспективі. Якщо у вас виникли питання стосовно програми IPD, ви можете звернутися до фахівців УПОА (+38 099 737 17 92 / info@fruit-ukraine.org) та IPD (+49(0) 160 9039 1716 / huettenhofer@importpromotiondesk.de)», – пояснює переваги програми Директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

 

Завантажити анкету
Дізнатися більше

 

Fruit-Ukraine.org