На українському ринку продовжується зростання ціни огірків - УПОА Українська плодоовочева асоціація

На українському ринку продовжується зростання ціни огірків

На поточному тижні в Україні знову подорожчали огірки. Пропозиція даної продукції на ринку в порівнянні з минулим тижнем помітно знизилася, оскільки через прохолодну і дощову погоду дозрівання огірків у відкритому ґрунті дещо сповільнилося.

На сьогоднішній день ґрунтовий огірок з місцевих господарств надходить в продаж за ціною 10-15 грн / кг ($ 0,40-0,59 / кг), що в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж в кінці минулого робочого тижня, повідомляє EastFruit.

Коментуючи дану цінову ситуацію, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва зазначає, що наразі в Україні склалася обмежена пропозиція огірка через низький збір ґрунтової продукції внаслідок дощової погоди та невеликі поставки цих овочів тепличниками. 

 “Більшість українських тепличних комбінатів планують вийти на ринок у другій половині серпня.

Варто відзначити, що на даний момент ціни на ґрунтовій огірок на українському ринку варіюються фактично в тому ж діапазоні, що і в аналогічний період рік тому. При цьому більшість операторів ринку поки не бачать передумов для зниження цін в даному сегменті”,- зазначила Катерина Звєрєва. 

Fruit-Ukraine.org