Для активізації збуту овочівники вимушені були знизити ціну на огірки на поточному тижні - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Для активізації збуту овочівники вимушені були знизити ціну на огірки на поточному тижні

На поточному тижні фермери південних регіонів України приступили до збирання огірків другої сівозміни, що в свою чергу негативно позначилося на цінах в даному сегменті.

В результаті, на сьогоднішній день виробники пропонують до продажу тепличний огірок за ціною 9-12 грн / кг ($ 0,36-0,47 / кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж на попередньому тижні. Така ситуація була зумовлена ​​поступовим збільшенням пропозиції на ринку, оскільки деякі господарства південних регіонів України розпочали реалізацію огірків другої сівозміни. Додатковим фактором для зниження цін став вельми стриманий попит на продукцію. Багато покупців, розраховуючи на подальше зниження цін, вважали за краще не робити великих запасів і купували продукцію невеликими партіями для поточних продажів. В умовах, що склалися продавці для активізації збуту змушені були переглянути відпускні ціни в бік зниження, повідомляє EastFruit.

“Аналітики УПОА прогнозують подальше зниження цін на українському ринку огірка, оскільки вже з наступного тижня більшість українських тепличних комбінатів планують розпочати збір огірка другої сівозміни”,- коментує ситуацію директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва. 

В рамках конференції «Тепличний бізнес України-2019», яка пройде 22 серпня 2019 року в місті Дніпро (Україна), будуть обговорюватися питання економічної ефективності виробництва в закритому ґрунті, потенціал розвитку даного сегмента ринку, застосування різних технологій. Реєстрація на захід продовжується.

Fruit-Ukraine.org