Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену – прекрасна альтернатива існуючим видам пакування - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Пакувальна сітка зі спіненого поліетилену – прекрасна альтернатива існуючим видам пакування

Минулого тижня завершилася Перша Міжнародна конференція «Тепличний бізнес України 2019», яка була організована за підтримки Української плодоовочевої асоціації (УПОА). Своїми враженнями від заходу поділився Геннадій Куц, директор виробництва ПП «Ескалібур плюс». Нагадаємо, що компанія займається виробництвом пакувальної сітки для овочів та фруктів, і нещодавно приєдналася до членів УПОА.

 

– Компанія «Ескалібур Плюс» брала участь у двох Міжнародних конференціях: «Яблучний бізнес України 2019» та «Тепличний бізнес України 2019». Які Ваші враження від заходів? Чи виправдались Ваші сподівання?
 

– В цілому, від подій залишилися позитивні враження. Ми особисто познайомилися з представниками як українських, так і іноземних компаній, отримали контакти потенційних клієнтів, серед яких представники з Таджикистану, Узбекистану та ін. Багато компаній цікавились нашим виробництвом, замовляли у нас зразки.

 

 

– Чому серед українських виробників плодоовочевої продукції наразі не надто популярна пакувальна сітка для овочів та фруктів?

– На сьогоднішній день виробники звикли використовувати упаковку з гофрокартону. Багато хто має налагоджені контакти з компаніями, які займаються виробництвом гофротари. Тому нашу сітку замовляють пробними партіями для тестування, розробляють нові плани з пакування своєї продукції, а потім вже використовують її на значних об’ємах виробництва. Наш вид пакування має багато переваг, серед яких і збереження цілісності фруктів і овочів, їх стійкість до ударів при транспортуванні, презентабельний зовнішній вигляд і звісно невисока ціна. У всіх перевагах пакувальної сітки вже мали змогу впевнитися наші постійні і нові клієнти.

 

 

– Компанія «Ескалібур Плюс» вже впродовж року займається оптовою торгівлею пакувальної сітки для овочів і фруктів. Яка динаміка продажів Вашої продукції за цей рік?

– Насправді, виробництвом пакувальної сітки ми займаємося не так давно. Обладнання було завезено тільки в минулому році. І досить довго тривав етап запуску самого виробництво, так як ми власноруч підбирали оптимальну сировину і матеріали для пакувальної сітки. Ця процедура зайняла доволі багато часу, але врешті-решт всі наші випробування не пройшли дарма.
Що стосується торгівлі, то з початку нашої діяльності спостерігається позитивна динаміка продажів пакувальної сітки. Українські виробники плодоовочевої продукції знаходять нас через інтернет та соціальні мережі. Якщо, говорити про великі поставки, то нещодавно відправляли велику партію пакувальної сітки в Молдову. Компанія, яка зацікавилася нашою пакувальною сіткою, займається вирощуванням нектарину та експортує його до інших країн. Тому наша упаковка чудово себе зарекомендувала при транспортуванні на великі відстані. Дуже приємно отримувати від клієнтів позитивні відгуки.

 

 

– Виробники якої продукції найбільше цікавляться упаковкою зі спіненого поліетилену?

 

– Насправді, важко виділити якусь одну галузь. Цікавляться і виробники овочів та фруктів, і сувенірної продукції, і алкоголю. Був випадок, коли до нас зверталися виробники ниток. Напевно, в більшості випадків, замовляють нашу продукцію ті, хто працюють зі скляними товарами, а також представники плодоовочевого сектору. Так, наприклад, ми співпрацювали з представниками компаній аеропорту. Зробили пробні поставки, наша упаковка пройшла тестові перевезення і замовник залишився задоволений результатами.

 

 

– В світі уже не перший рік набуває популярності тренд здорового харчування та робиться акцент на безпеці харчової галузі. З огляду на це, як ви оцінюєте розвиток галузі екологічної упаковки в світі/Україні?  

 

– Насправді сьогодні все більше і більше споживачів звертають свою увагу на екологічність упаковки. Звичайно на першому місці завжди стояла паперова та картонна упаковка, як найбільш чиста. Тим не менш, вся наша продукція сертифікована і задовольняє всі вимоги екологічності, тому може використовуватися для пакування продуктів харчування.

 

– Пакувальні сітки зі спіненого поліетилену популярні в Азії. В той же час, в українських та європейських супермаркетах зустріти таку упаковку можна не часто. В чому причина її відсутності на західних ринках?       

 

– Справа в тому, що в азійському регіоні сітка зі спіненого поліетилену поширена вже досить довго, в той час, як в нашій країні ми не так давно впроваджуємо використання такого виду пакування. В Україні тільки ми займаємося виробництвом пакувальної сітки і тому потрібен час, щоб споживачі та виробники дізналися про її переваги. Будемо й надалі працювати та розвиватися, щоб якомога більше виробників та імпортерів звернули увагу на нашу продукцію.
 

Fruit-Ukraine.org