Ринкові ніші у плодоовочевому бізнесі все більш «вислизають» в масовий ринок - Андрій Ярмак - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Ринкові ніші у плодоовочевому бізнесі все більш «вислизають» в масовий ринок – Андрій Ярмак

На сьогоднішній день тенденції розвитку плодоовочевого ринку такі, що, так звані ринкові ніші все більш «вислизають» в масовий ринок. Про це заявив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак виступаючи перед учасниками Національної конференції «Плодоовочевий сектор Молдови – кращі інвестиційні ніші», яка проходить 15 жовтня 2019 року в Кишиневі.

Як приклад трансформації ніші в масовий продукт економіст ФАО привів лохину.

 «Десять років тому про лохину практично ніхто не чув. На сьогоднішній же день це масовий продукт. Він перестав бути нішевим, так як його виробляють всі, і кожен рік обсяг виробництва зростає. І це постійно відбувається і з іншими культурами. Тому найгірша і одночасно хороша новина для садівників: ви не можете знайти собі постійну нішу і заспокоїтися, а необхідно постійно рухатися в своєму розвитку», – зазначив Андрій Ярмак.

Він також додав, що виробникам плодоовочевої продукції на сьогоднішній день важливо розуміти, що на сучасному ринку практично не існує, так званих, нішевих продуктів. Це обумовлено тим, що ринкові ніші не бувають вічними, а прискорення поширення інформації різко знижує термін їх «життя».

Fruit-Ukraine.org