За минулий тиждень ціни на тепличний огірок в Україні зросли в середньому на 35% - УПОА Українська плодоовочева асоціація

За минулий тиждень ціни на тепличний огірок в Україні зросли в середньому на 35%

Ціни на тепличні огірки в Україні продовжували зростати і наприкінці минулого робочого тижня. 

Як і два тижні потому, підтримку ціновому зростанню в даному сегменті надавали стабільний попит на продукцію і вельми обмежена пропозиція на ринку. У більшості великих тепличних комбінатів вже практично завершився сезон реалізації, а ті господарства, які ще ведуть продаж, пропонують огірки дрібним оптом, підвищуючи при цьому відпускні ціни практично щодня.

Так, згідно з даними щоденного моніторингу проекту EastFruit,  з початку минулого тижня ціни на огірки в Україні зросли в середньому на 35%. При цьому наприкінці минулого робочого тижня українським тепличним комбінатам вдавалося укладати угоди по 22-25 грн / кг ($ 0,88- 1 / кг). Нагадаємо, що в кінці попереднього робочого тижня ціни в даному сегменті не перевищували 20 грн / кг ($ 0,80 / кг).

Відзначимо, що на даний момент тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 9% дорожче, ніж в кінці жовтня минулого року. У той же час гравці ринку не виключають, що вже найближчим часом на ринку може істотно збільшитися пропозиція імпортної продукції, що трохи сповільнить цінове зростання на місцевий огірок.

Fruit-Ukraine.org