Інвестиційну привабливість ягідного бізнесу презентують під час конференції "Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив" - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Інвестиційну привабливість ягідного бізнесу презентують під час конференції “Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив”

Ягідний бізнес демонструє в Україні стрімкі темпи розвитку, як в плані запуску нових проектів, так і в загальному сегменті плодоовочевого експорту. А значить, його перспективи не могли бути проігноровані програмою XVI щорічної міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив», партнером якої виступає Українська плодоовочева асоціація (УПОА). 

Як зазначає організатор події – проект “АПК-Інформ: овочі і фрукти”-  свою точку зору на інвестиційну привабливість ягідного бізнесу України представить Євген Харлан, директор зі стратегії та розвитку ТОВ «Нікдарія» (TM iBerry). Акцент презентації буде ставитися на успішному досвіді проекту з вирощування ягід на основі впровадження високих технологій і передових підходів до профільного бізнесу.

Місце України на світовій ягідній арені і перспективи розвитку експорту будуть головними тезами презентації Ірини Кухтіної, президента Ягідної асоціації України, а в ході доповіді буде зроблено висновок про те, наскільки значним є вплив гравців українського ринку, і чого чекати від майбутніх ягідних сезонів як в Україні , так і за її межами.

Погляд переробника на український ягідний сектор розкриє Юрій Біліченко, директор ТОВ «Роздольне», презентація якого стосуватиметься двох ключових питань сегмента заморозки ягід: вигідної для обох сторін співпраці переробника з виробником свіжих ягід і розвитку експорту замороженої плодоовочевої продукції.

Нагадуємо, що пленарна частина конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив»відбудеться 3-4 грудня, а вже 5 грудня вона отримає продовження у вигляді IX Торгового форуму, який стане майданчиком для переговорів з провідними ритейлерами і іноземними байерами.

Основні організаційні моменти:

-Конференція поєднана з торговим форумом і проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу;

-всі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів міста Київ і в найбільш слушний час для плодоовочевих компаній;

-вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрації учасникам конференції та торгового форуму.

Традиційно знижені реєстраційні внески для виробників – 3300 грн (з делегата, 3-4 грудня)

Заявки на участь в конференції будуть прийматися до 29 листопада включно.

З усіх питань щодо конференції, будь ласка, звертайтеся до оргкомітету:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

Fruit-Ukraine.org