У Бухаресті УПОА організовано першу торгову місію українських виробників овочів та фруктів - УПОА Українська плодоовочева асоціація

У Бухаресті УПОА організовано першу торгову місію українських виробників овочів та фруктів

Сьогодні в Бухаресті проходить торгова місія українських виробників плодоовочевої продукції. Захід організовано Українською плодоовочевої асоціацією (УПОА) за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Як повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці в соцмережі Facebook, в ході торгової місії українських виробників до Румунії проходять B2B переговори з імпортерами в числі яких представники провідних румунських мереж супермаркетів і байєри плодоовочевої продукції.

“2,5 години переговорів між українськими експортерами та румунськими мережами супермаркетів і імпортерами, а байєри і далі підходять”, – кажучи про інтерес до українських учасників торгової місії зазначив Андрій Ярмак.


Економіст інвестиційного департаменту ФАО також зазначає, що незважаючи на те, що Україна і Румунія є географічними сусідами, сьогоднішній захід є першою торговою місією українських представників плодоовочевого бізнесу в Румунію.

Відзначимо, що за рахунок Української плодоовочевої асоціації (УПОА), ФАО, і ЄБРР у ​​вищезгаданій торговій місії відбувається оплата місця проведення події, здійснюються витрати на організацію подій і ділової програми. Також раніше були підготовлені професійні каталоги українських виробників.

Fruit-Ukraine.org