Андрій Жуков: Потрібно робити ставку на виробництво продукту з високою доданою вартістю - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Андрій Жуков: Потрібно робити ставку на виробництво продукту з високою доданою вартістю

В останні роки ягідний бізнес України розвивається досить динамічно. Українські виробники побачили хороші перспективи даного сегмента в кліматичних умовах країни і тому сьогодні бренд «Made in Ukraine» стає пізнаваний на зовнішніх ринках. Проте, зокрема, незнання кон’юнктури зовнішніх ринків, нерозуміння процесів маркетингу ягідної продукції і неправильний підбір сортів все ще мають місце в даному виді бізнесу, що веде до збитків, замість очікуваного отримання прибутку. Про провали та перемоги в вирощуванні, заморожуванні та експорті ягідних культур в ході XVI міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив» розповість експерт ягідного бізнесу, власник компанії S.B. Frozen Foods Андрій Жуков.

 

«Культура споживання ягоди в Україні, на мою думку, буде сформована протягом найближчих років. Саме це і буде задавати тон подальшому розвитку українського ринку ягоди. При цьому виробникам необхідно робити ставку на виробництво продукції з високою доданою вартістю з використанням натуральної сировини. Адже європейський тренд – це орієнтація на натуральні продукти і йому необхідно слідувати, якщо ми хочемо бути успішними на зовнішніх ринках», – зазначив Андрій Жуков.

 

При цьому власник компанії S.B. Frozen Foods підкреслює, що бути успішним на зовнішніх ринках українським фермерам неможливо без кооперації один з одним. «Тільки кооперація допоможе малим та середнім виробникам сформувати необхідні обсяги товарних партій продукції, без чого неможливий успішний експорт. Кооперація – це синергія зусиль кожного учасника ягідного ринку для досягнення спільної мети по його розвитку в цілому і збільшення прибутковості бізнесу кожного з нас окремо», – розповідає Андрій Жуков.

 

Відзначимо, що конференція «Овочі та фрукти України», організатором якої виступає проект «АПК-Інформ: овочі і фрукти», є провідним галузевим заходом, який відбудеться 3-5 грудня в рамках виставки Fresh Business Expo 2019 (МВЦ, м.Київ) . Ключовий тематикою конференції будуть експортні можливості різних сегментів вітчизняного плодоовочевого ринку.

 

Програма події включає дводенну конференцію і торговий форум 5 грудня з участю провідних виробників та байєрів свіжих овочів і фруктів.

 

Основні організаційні моменти:

  • Конференція поєднана з торговим форумом і проводиться одночасно з єдиною в Україні виставкою для професіоналів плодоовочевого бізнесу;
  • Всі три події відбудуться в одному з найбільш комфортабельних виставкових центрів міста Київ та в найбільш зручний час для плодоовочевих компаній;
  • Вітчизняні виробники мають можливість надати зразки своєї продукції для демонстрації учасникам конференції та торгового форуму.

Я усіх питань щодо конференції, будь ласка, звертайтеся до оргкомітету:

 

+380 96 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

 

+380 96 4337857 – Олександра Манько, fruit.marketing@fruit-inform.com

 

Партнерами конференції виступають Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (FAO), Українська плодоовочева асоціація (УПОА) та проект  EastFruit.

 

Fruit-Ukraine.org за інформацією EastFruit