Понад 40 виробників овочів та фруктів домовилися з українськими рітейлерами про поставки на Міжнародному торговому форумі у Києві - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Понад 40 виробників овочів та фруктів домовилися з українськими рітейлерами про поставки на Міжнародному торговому форумі у Києві

Минулого тижня в Києві відбувався Дев’ятий міжнародний торговий форум, який викликав великий інтерес з боку виробників плодоовочевої продукції та роздрібних мереж і гуртових компаній. Нагадаємо, що подія відбулася в рамках Шістнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2019.Експортний прорив», яка була організована проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти», за підтримки Української плодоовочевої асоціації, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), та проекту East-Fruit.

 

 

У торгівельному форумі взяли участь представники провідних гуртових компаній та роздрібних мереж, які складають більше ніж 90% українського рітейлу. Так, зі сторони рітейлу захід відвідали більше 20 представників вітчизняних компаній, серед яких: «Велика Кишеня», «Метро Кеш енд Кері», «Ашан Україна Гіпермаркет», «Сільпо-Фуд», «Фора», «АТБ Маркет», «Старфрут», «Таврія-В», а також багато інших. Більше того, на торговий форум завітали і гості з-за кордону, зокрема це Alquimia Fruits S.L (Іспанія), Expert Traders Co (Єгипет), Фрутреал (Білорусь) та Фреш старт (Білорусь). У українських виробників подія також викликала шалений ажіотаж, адже з кожним роком питома вага супермаркетів в продажах плодоовочевої продукції в Україні зростає, відповідно фермери все частіше звертають увагу на даний канал збуту. І хоча, роздрібні мережі доволі часто потребують відстрочок платежів, що призводить до додаткових витрат з боку виробників, все ж таки, такі великі обсяги закупівель свіжих овочів та фруктів більше ніхто не здатен запропонувати. До того ж, мережі постійно контактують з кінцевим споживачем, на відміну від фермера, тому вони краще розуміють їх потреби і можуть допомогти виробникам в цьому питанні. Тому, виробники активніше мають працювати з мережами супермаркетів.

 

 

Вcього ж у торгівельному форумі взяли участь більше 40 українських виробників овочів та фруктів, які домовлялися про поставки своєї продукції з представниками роздрібних мереж та гуртових компаній протягом 6 годин.

 

Fruit-Ukraine.org