Інтерес до ягід у зимовий період в Україні залишається низьким - дослідження УПОА - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Інтерес до ягід у зимовий період в Україні залишається низьким – дослідження УПОА

Українська плодоовочева асоціація (УПОА), спільно з EastFruit і проектом «АПК-Інформ: овочі і фрукти» провела дослідження того, як змінюються уподобання українських споживачів до різних видів ягід протягом сезону. Крім того, визначалися регіони України, де певні види ягід більш популярні.

Повні результати дослідження будуть представлені на найбільшій ягідній конференції країни «Ягоди України: заморозка і свіжий ринок», яка в цьому році пройде в одинадцятий раз в кінці травня. На даний момент дослідження триває, але напередодні ягідного сезону ми хотіли б поділитися деякими попередніми результатами.

У зимовий період інтерес до ягід залишається низьким – споживачі мало ними цікавляться і мало купують дорогу імпортну продукцію в магазинах. У квітні на ринку з’являється більш доступна імпортна суниця садова, і споживачі починають нею більше цікавитися і навіть купувати. Відповідно, суниця (полуниця) є найбільш популярною ягодою в квітні, а пік попиту на неї досягається в період між останньою декадою травня і першою декадою червня. Після 10 червня інтерес до суниці різко падає – до рівня квітня, а в кінці червня – інтерес до суниці садової опускається до нижчого рівня, ніж в зимовий період і залишається низьким до кінця року. На графіку нижче показана щотижнева зміна сезонності інтересу до суниці садової, де найвищий інтерес визначений як 100%, а інші показники рівня інтересу відраховуються як відношення до найвищого.

«На наш погляд, основною причиною такого різкого зниження сезонного попиту на суницю садову є поява на ринку інших ягід і кісточкових фруктів в червні та на початку липня, що змушує споживачів швидко переключити увагу на них. Асортимент ранньої фруктово-ягідної продукції щорічно зростає, вона стає більш доступною і за ціною і за наявності в різних форматах роздрібної торгівлі – від базарів, кіосків і торгових точок прямо на вулицях до супермаркетів і гіпермаркетів», – говорить Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Цікаво, що жимолость поки ще порівняно маловідома споживачам країни. Більшість жителів України ніколи не пробували цю ягоду, але в 2019 році в цьому питанні намітився певний прогрес. Звичайно, він міг бути б більш істотним, якби виробники вкладали хоч якісь мінімальні кошти в просування цієї ягоди, однак поки що все відбувається силами ентузіастів. Зокрема невелике опитування в минулому році показало, що жимолость подобається більшості тих, хто її спробував.


Інтерес до жимолості виникає навіть раніше, ніж інтерес до суниці садової, мабуть тому, що це найбільш рання з кущових ягід. Він порівняно високий вже в квітні, правда, лише в відносних показниках – загальний рівень інтересу, звичайно ж, у багато разів нижче, ніж до суниці. Певний вплив на результати дослідження надали і активні дебати навколо перспектив жимолості на ринку і підготовки до «ягідної дуелі», яка відбулася в рамках конференції «Ягоди України: заморозка і свіжий ринок». У цей період багато хто цікавився жимолостю, правда, купити її було в цей час фізично неможливо. До речі, інтерес до жимолості знижується повільніше, ніж до суниці садової.

До речі, докладніше про перспективи жимолості, розвитку, виробництва та реалізації жимолості в Україні, а також інших нішевих ягідних культур, таких як обліпиха, кизил і актинідія, вже 5 березня в Одесі розповість Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи інституту садівництва НААНУ в рамках конференції «Мільйон з гектара». З програмою події можна ознайомитися тут, а зареєструватися для участі – за цим посиланням.

Після суниці і жимолості, на перший план виходить малина. Інтерес до малині досягає піку в останню декаду червня, коли перші ягоди лише з’являються у продажу. Українці традиційно дуже люблять цю ягоду і споживають її у великих кількостях, тому ціна на малину має принципове значення для обсягів продажів, адже її купують не тільки багаті жителі країни. Високий інтерес до малини зберігається приблизно до середини липня, після чого знижується.

«Активний розвиток вирощування ремонтантних сортів малини в Україні в останні п’ять років призвів до того, що ще один пік попиту на малину виникає у вересні та зберігається майже до середини жовтня. Однак, в кількісному вимірі, попит на ремонтатну малину майже в два рази нижче, ніж на літню. Частково це пов’язано з великою пропозицією сезонних фруктів і баштанних в цей період, але ще більш істотно з традиціями сезонності споживання цієї ягоди. Тому ремонтантна малина, в основному, йде на заморозку і інші види переробки, а не на свіжий ринок», – коментує Катерина Звєрєва, директор з розвитку УПОА.

Ну і лохина – ягода, що розвивається найбільш динамічно в Україні і в світі, починає цікавити споживачів ближче до початку липня, а в середині липня інтерес до даної ягоді досягає свого піку. Однак сезон лохини в Україні є досить швидкоплинним – вже в середині серпня інтерес до неї майже повністю пропадає, мабуть через відсутність фізичної пропозиції цієї ягоди, тому що місцеві виробники, як правило, поки не вміють її зберігати досить тривалий час. Та й економічного сенсу в цьому немає, так як ягода непогано продається прямо «з коліс».


Цікаво відзначити, що, незважаючи на зростаючий попит на внесезонну лохину, середньостатистичний український споживач взимку цією ягодою майже не цікавиться. Значно більший відсоток споживачів цікавиться, наприклад, малиною або суницею. Мабуть, це пов’язано з тим, що ці ягоди досить активно споживаються і в замороженому вигляді, в той час як лохина – поки що тільки в свіжому.

Fruit-Ukraine.org