Головним радником з інвестиційних питань УПОА призначено Андрія Жукова - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Головним радником з інвестиційних питань УПОА призначено Андрія Жукова

Директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва повідомила про те, що інвестиційного банкіра та власника компанії S.B.Frozen Foods Андрія Жукова призначено головним радником з інвестиційних питань УПОА. Нагадаємо, що компанія S.B. Frozen Foods займається виробництвом, заморожуванням та експортом ягід, овочів, грибів та фруктів.

 

«Першочерговим завданням Української плодоовочевої асоціації є підвищення прибутків вітчизняних виробників овочів та фруктів, а також розширення географії експорту української продукції. Багаторічний досвід Андрія Жукова в банківській сфері та успішна робота по виведенню збиткових підприємств на прибуткову роботу стануть у нагоді для зростання інвестиційної привабливості галузі плодоовочівництва вцілому», – зазначає Катерина Звєрєва.

 

Експертність Андрія допоможе реалізувати нові завдання та проекти Асоціації, що спрямовані на підвищення доходів представників українського плодоовочевого ринку. ​

 

Андрій Жуков зарекомендував себе не тільки, як інвестиційний банкір, але й як експерт ягідного бізнесу, який поділяє погляди та цінності учасників УПОА. Так, наприклад, він неодноразово зазначав, що для виходу на міжнародні ринки українським виробникам необхідно кооперуватися, і сам, як власник компанії S.B.Frozen Foods ініціює співпрацю з іншими виробниками та переробниками ягід. Більше того, завдяки своєму багаторічному досвіду, Андрій здатен знаходити абсолютно нетривіальні ніші в ягідному бізнесі, які згодом дійсно «вистрілюють». До речі, про одну з таких ніш Андрій Жуков розповість на Міжнародної конференції аграрного бізнесу “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, що відбудеться 19 лютого у Києві в Міжнародному виставковому центрі. Кожен учасник конференції матиме змогу особисто познайомитися та поспілкуватися з Головним радником з інвестиційних питань УПОА.

 

Також, Андрій, як власник компанії, що спеціалізується на вирощування та заморозці ягід, розуміє проблеми український виробників плодоовочевої продукції. Тому, він взяв на себе ініціативу відстоювати позицію учасників плодоовочевого ринку на зустрічах з представниками компетентних органів. Нагадаємо, що УПОА бере участь у нарадах галузевих асоціацій із Заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, а також входить в робочу групу по садівництву, на якій обговорюються питання та формуються пропозиції стосовно Державної підтримки.

 

Fruit-Ukraine.org