Українські виробники шукають альтернативні канали реалізації своєї продукції - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Українські виробники шукають альтернативні канали реалізації своєї продукції

Пандемія коронавірусу, безумовно, негативно вплинула на бізнес багатьох плодоовочевих компаній. Вона торкнулася як експортерів, у яких порушилися ланцюжки поставок і умови виконання контрактів, так і внутрішнього ринку, де змінилися споживчі переваги людей, які прагнуть придбати продукцію з тривалим терміном зберігання.  Таку думку висловила директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації Катерина Звєрєва в ході Міжнародної антикризової плодоовочевої онлайнконференції, присвяченій питанням впливу коронавірусу і глобальної економічної кризи на світову плодоовочеву галузь, а також на ринки овочів, фруктів, горіхів і ягід Узбекистану, України, Грузії, Молдови, Росії та Таджикистану. Нагадаємо, що участь в онлайнконференції також взяли економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко, консультант ФАО Бахтійор Абдувохідов (Таджикистан), експерт Федерації сільгоспвиробників Молдови (FARM) Василе Пожога, консультант ФАО Дар’я Ільїна (Узбекистан), консультант ФАО і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Катерина Побережна (Грузія).


За словами директора з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА), такі зміни споживчих переваг не могли зіграти на руку гравцям плодоовочевого ринку.

 

Крім того, кажучи про ситуацію на українському ринку, Катерина Звєрєва зазначила, що для багатьох фермерів країни, які вирощують ранню плодоовочеву продукцію – редис, петрушку, томати, зелень і огірки – стало справжньою кризовою ситуацією закриття продовольчих ринків у зв’язку з введенням карантинних обмежень.

 

«30 березня під тиском, в тому числі, фермерів урядом України було прийнято рішення про відновлення роботи продовольчих ринків. Однак, кілька тижнів простоїв в їх роботі у всіх регіонах України привели до істотних збитків агровиробників. Велика кількість покупців, в умовах закриття ринків, вибрали єдину альтернативу – здійснення необхідних їм закупівель в супермаркетах. Мережі супермаркетів за цей час суттєво підвищили ціни не тільки на плодоовочеву продукцію, а й на продукти тривалого зберігання. Фаворитом же підвищення цін в плодоовочевому секторі стали такі позиції як лимон, імбир і часник – продукти, на які традиційно робить ставку український споживач для зміцнення імунної системи», – зазначила директор з розвитку УПОА.

 

За її даними, ціна, наприклад, на лимон на сьогодні становить від 70 до 90 грн/кг при ціні в аналогічний період 2019 року – 40-50 грн/кг. Ціна на корінь імбиру виросла в 4-5 разів – якщо в аналогічний період минулого року він коштував 100грн/кг, то сьогодні в деяких роздрібних мережах ціна становить близько 500 грн/кг. Динаміку зростання показує і вартість часнику, який реалізується в роздрібній торгівлі в діапазоні 140-170 грн/кг, що в 2,5 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року.


Характерною тенденцією, спровокованої пандемією коронавірусу, Катерина Звєрєва назвала пошук плодоовочевими компаніями нових каналів реалізації продукції. Наприклад, багато експортерів сьогодні почали оцінювати привабливість внутрішнього ринку, активно займаючись пошуком нових торгових відносин.


Цьому сприяють, зокрема, онлайн-платформи і торгові майданчики. Наприклад, українські фермери активно користуються міжнародним торговим майданчиком EastFruit Trade Platform, а також торговим майданчиком «УкрОпт», створеним в березні поточного року проектом EastFruit спільно з УПОА.

 

«В цілому агровиробники сьогодні роблять акцент на онлайн-продаж. У зв’язку з цим навіть малі фермери активно використовують можливості соціальних мереж, платформ на базі Instagram і вже згаданих мною торгових майданчиків для продажу своєї продукції. При цьому чималу роль в цьому відіграє процес доставки і тому ті фермери, які можуть його реалізувати, мають непогані перспективи для розвитку і зростання навіть в сьогоднішній кризовий період», – підкреслила Катерина Звєрєва.

 

Повний запис онлайн-конференції Ви можете переглянути за посиланням:

Fruit-Ukraine.org за інформацією EastFruit