Зараз виробники як ніколи потребують підтримки та допомоги - Катерина Звєрєва - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Зараз виробники як ніколи потребують підтримки та допомоги – Катерина Звєрєва

На сьогоднішній день представники українського бізнесу вже досить активно допомагають своїм партнерам, фермерам, місцевим лікарням і просто пересічним українцям. В умовах стрімкого поширення пандемії COVID-19 та впровадження карантинних заходів в країні, значна частина українських підприємців не залишилась в осторонь від проблеми, а навпаки надає підтримку населенню України. Про це в ході вебінару “Ефективна благодійність під час епідемії коронавірусу COVID-19. Як допомагають аграрії» розповіла Катерина Звєрєва, засновниця агромедіа-агенції SAPIENZA та директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації.


Також, експерт зазначила, що серед компаній, які в скрутний час, сприяють перемозі над пандемією: Агрохолдинг UkrLand Farming, що забезпечує апаратами штучної вентиляції легень, засобами дезінфекції та індивідуального захисту лікарів, центри екстреної медичної допомоги та лікарні в регіонах, виробник та експортер сонячної олії KERNEL, що спрямував на боротьбу з коронавірусом понад 80 млн грн, компанія UKRAVIT, що безкоштовно передала дезінфікуючі засоби на понад 10 млн грн до лікарень, медичних установ, військових частин, органів правопорядку та багатьом аграрним підприємствам, а також Агроіндустріальний холдинг «МХП», Кондитерська кооперація Roshen, Банк Credit Agricole Ukraine та інші.

 

«Криза суттєво вплинула на споживчі смаки людей. Так, наприклад, певна частина населення починає споживати менше м’яса, що в свою чергу в майбутньому позначиться на закупівлі кормів та шротів. Все взаємопов’язано, і порушення роботи однієї ланки вливає на нормальне функціонування всієї системи. Тому, в таких складних умовах виробники, як ніколи потребують взаємної підтримки та допомоги», – зазначає Катерина Звєрєва.

 

Також експерт зазначає, що в умовах поширення пандемії, багато українських експортерів плодоовочевої продукції втратили ринки реалізації, через порушення логістичних ланцюжків. У зв’язку з цим, виробники вимушені були переорієнтовуватися на внутрішній ринок та шукати альтернативні ринки реалізації своєї продукції.

 

«Враховуючи ситуацію Українська плодоовочева асоціація разом з проектом EastFruit запустила нову безкоштовну торгівельну платформу «УкрОпт», на базі Telegram, за допомогою якої вітчизняні виробники овочів, картоплі, фруктів, ягід та горіхів можуть знайти нових партнерів та покупців», – коментує Катерина Звєрєва.

 

Також, експерт зазначила, що даний вебінар був націлений на те, щоб показати внесок кожної особистості в боротьбу с пандемією, та на те, щоб кожний з  учасників замилився над тим, чим він може допомогти, або чого він сам потребує.

 

Повний запис онлайн-вебінару за посиланням:

 

 

Fruit-Ukraine.org