Агретті - нішева культура, яка стрімко завойовує світовий ринок - УПОА Українська плодоовочева асоціація

Агретті – нішева культура, яка стрімко завойовує світовий ринок

Агретті – це дуже незвичайна овочева культура з дуже цікавою історією. Її просто обожнюють в Італії вже сотні років, але вона була майже невідома до останнього часу в інших країнах світу. Про це повідомляє Eastfruit.

Зараз же агретті почала різко набирати популярність – її включають в раціон багато модних ресторани світу, а насіння агретті зараз купити непросто – всі хочуть її вирощувати. І не дивно – це смачний і дуже корисний продукт, який багато хто відносить до Суперфуд. Вона також корисна для рекультивації засолених грунтів, так як витягує з них соду.

 

Назва «агретті» запозичене з італійського, проте російською мовою правильно буде називати цей продукт «солянка содоносна». Однак, погодьтеся, агретті звучить приємніше. Але існують і інші, не менш цікаві й екзотичні назви. В Італії, крім «агретті» (agretti) або «агретто» (agretto), цю травичку називають ще «barba di frate», тобто «Борода ченця».


Відповідно на англійську її так і перевели «friar’s beard», але більш популярно все-таки назва «saltwort» ( «салтворт»). Ботанічна назва цієї культури звучить як Salsola soda. Рослина належить до роду солянка (Salsola) сімейства амарантових (Amaranthaceae Juss.). Зустрічаються також назви «opposite-leaved saltwort», «oppositeleaf Russian thistle» або «barilla plant», а на італійському «Barba del Negus» і «Riscolo». Але мова завжди про одну й ту ж культуру.


Фахівці Eastfruit приготували невелике відео про агретті, де можна подивитися, як виглядає ця культура, як вона упакована і за якою ціною вона продається в Італії.

 

Дуже цікава історія у агретті. У середньовіччі, ця культура зустрічалася тільки в дикому вигляді, тому на зборі її можна було непогано заробити, тому що використовували її для виробництва муранського і венеціанського скла. Багато хто переконаний, що неймовірна краса муранського і венеціанського скла безпосередньо залежить від одного головного інгредієнта кальцинованої соди, яку отримують з золи агретті.


Жителі Італії намагаються включати агретті в раціон в весняний сезон, коли вона доступна. Італійці кажуть, що якщо ти побачив в магазині або овочевий лавці агретті, і не купив її, то ти скоїв злочин проти свого здоров’я.

 

Давайте з’ясуємо, чим вона корисна і чому її вважають Суперфуд, а потім вже про специфіку її вирощування. Солянка содоносна – це дієтичний продукт. Іноді її порівнюють зі шпинатом, хоча на смак вони дещо відрізняються. Рослина багата на вітамін А, кальцієм, вітамінами C, B1, B2, B3, B6 і E і є прекрасним джерелом хлорофілу, фосфору, і магнію, так само, як і шпинат. Агретті володіє також сечогінний ефект завдяки високому вмісту води.

Агретті, як правило, відварюють, але іноді також запікають або смажать. Взагалі цей продукт дуже зручний для тих, хто любить готувати. Її додають в супи, соуси, салати, пасту та інші страви. Поважаючий себе престижний ресторан в Італії обов’язково намагається мати в асортименті сезонне блюдо з агретті.

З вирощуванням, правда, є проблема – насіння мають низьку схожість – на рівні 30-40 або навіть нижче. Чим довше зберігається насіння, тим нижче у них схожість. Дворічні насіння, швидше за все, не зійдуть зовсім. Зате до грунтів вона не вимоглива – солянці содоносній підійде грунт будь-якої кислотності. Агретті воліє рости у вологому і багатому органікою грунті, і не любить занадто інтенсивного сонячного світла, але і повністю в тіні вона рости не буде.

Насіння агретті проростають через 7-10 днів. Приблизно через 50 днів можна приступати до збирання врожаю, коли пагони досягають 40-60 см. у висоту. Багато хто починає зрізати агретті раніше – при висоті 20 см, після чого рослина знову відростає. Останній урожай, як правило, прибирають з корінням.

 

Fruit-Ukraine.org за інформацією Eastfruit